Ekonomi

Konut Kredisinde Büyük Fırsat! Enflasyon Endeksli Kredinin Detayları…

Halkbank tarafından ekonomiye destek amaçlı başlatılan kampanyada, önümüzdeki dönemler için faizlerin düşmesini bekleyen ve kredi ödemelerini değişen oranlardan yararlanarak yapmak isteyen kişiler için değişken faizli kredi sunulmaktadır. 

Değişken Faizli Konut Kredisi Fırsatı 

Halkbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında, konut kredisi kapsamında enflasyona endekslenen faiz oranı, içinde bulunulan aydan bir önceki TÜFE yıllık değişim oranına göre belirlenir. Bu sayede kredi taksitlerinizi değişken oranlarla ödeyerek düşük enflasyonda bile yüksek faiz ödemek zorunda olmazsınız. 

Kamu Bankaları Konut Kredisi Kampanyalarına Devam Ediyor!

Merkez Bankasının faiz indirimi ve enflasyon düzenlemeleri kamu bankalarını harekete geçirmiştir. Ziraat ve Vakıfbankın ardından Halkbank Enflasyona Endeksli Konut Kredisi ile yeni dönemde ev alacak vatandaşlara avantajlı kredi desteği sunmaktadır. 
120 aya kadar vade seçenekleri, değişken faiz oranları ve esnek ödeme koşulları ile Halkbank konut kredisi, milyonlarca vatandaşın ev sahibi olması adına finansman desteği sağlamaktadır. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Halkbank şubeleri üzerinden Enflasyona Endeksli Konut Kredisi başvurularını yapmaları gerekmektedir. Kampanyanın yıl sonuna kadar devam etmesi bekliyor. 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı