Ekonomi

Konut kredisi çekenlere nefes aldıracak kampanya! O banka taksitleri ödüyor!

Konut kredisi faiz oranlarının düşmesi sonrasında yapılandırma bekleyenler zor duruma düştü. Yüksek taksit ödemelerinden dolayı sıkıntı yaşayan konut kredisi çekenler ne yapacaklarını kara kara düşüyor.

KONUT KREDİSİ ÇEKENLERİN TAKSİTLERİNİ ÖDEMEYE BAŞLADI

Garanti BBVA konut kredisi hakkında yaptığı açıklamaya göre, Garanti BBVA Mortgage tarafından yapılan ve 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak “Taksitler Garanti BBVA’dan” kampanyası kapsamında, kullanılan kredinin vadesine bağlı olarak, müşterilerin son 2, 4 ya da 6 taksitini Garanti BBVA karşılıyor.

GARANTİ TAKSİTLERİ ÖDÜYOR

Garanti BBVA konut kredisi ile başlattığı kampanya hakkında maksimum 750 bin liralık konut kredisi için geçerli olurken; 60-83 ay vadeli konut kredilerinde son iki taksit, 84-119 ay vadelide son dört taksit, 120-240 ay vadelide ise son altı taksit Garanti BBVA tarafından ödeniyor.

KONUT KREDİSİ ÇEKENLERİ SEVİNDİRECEK

Garanti BBVA Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Yeni konut almak isteyen ve kredisini bankamızdan kullanan müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz Taksitler Garanti BBVA’dan kampanyasının da bu anlamda sektöre yeni bir soluk getireceği inancındayız. Özellikle son iki ayda konut satışlarında yaşanan hareketlilik sevindirici bir grafik sergilerken, müşterilerimizin taksitlerini üstlendiğimiz yeni kampanyamızın da sektöre olumlu katkı sunarak konut almak isteyenleri memnun edeceğini düşünüyoruz” dedi.

TUMHABER.COM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı