Kamu bankası olan Ziraat Bankası batık krediler karşılığında el koyduğu gayrimenkulleri belirli aralıklarla satışa çıkarıyor. Verilen kredinin nakite çevrilmesi amaçlandığı için gayrimenkuller piyasanın çok altına fiyatlarla satılıyor. Böylece uygun fiyatlı ev sahibi olmak isteyenler banka sayesinde hızlı bir şekilde konut sahibi olabilecekler.

Ziraat Bankası ile konut sahibi olabilmek isteyenlere daha önce hiç görülmemiş fırsatlar sunuluyor. 139 bin liraya 3+1 konut sahibi olmak mümkün olmakla birlikte, piyasada günümüz şartlarında ev sahibi olmanın kesinlikle kolay olmadığının altı çiziliyor.

ZİRAAT BANKASI MERSİN’DE 139 BİN LİRAYA KONUT SATIYOR!

Pek çok vatandaşın rahat bir yaşam sürmek adına en büyük hayallerinden birisi bir ev sahibi olmak olarak biliniyor. Ancak günümüz şartlarında gelen zamlar, artmayan maaşlar, yaşam standartlarının yükselmemesi gibi nedenlerden dolayı bir ev sahibi olmak hayalden öteye gidemiyor.

Düşük bütçesi olanlar ve uygun fiyatlı ev sahibi olmak isteyenler ise en uygun konutu bulabilmek için çeşitli araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Ziraat Bankası bu konuda sık sık yayınlamış olduğu ilanlarla birlikte dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Mersin’de banka pek çok yeni ilan yayınladı. Son yayınladığı ilanda 3+1 konut 139 bin liraya satışa çıkarıldı. Zaman zaman bankanın farklı illerde de ilanları bulunuyor ancak 139 bin liralık konut ilanı kısa sürede büyük ses getirdi.

139 BİN LİRALIK KONUT ÖZELLİKLERİ AÇIKLANDI

ziraat-bankası-konut

Mersin’in Mahmudiye mahallesinde bulunan dubleks özellikli konut, 140 metre kare boyutuyla dikkat çekiyor. Klima ile ısınan daire, nakit parası olmayanlar için krediye uygun olarak satın alınabilecek.

Teklif usulü ile alınacak olan konut için minimum bin liralık artışlar yapılabilir. Evin teminatı için ise 8 bin 340 lira yatırılması gerekmektedir.