Gece saatlerde Kocaeli sınırları içinde TEM otoyolunda 1’i yolcu otobüsü, 2’si tır, 1 çekici ve 5 otomobil olmak üzere toplam 9 araç birbirine girdi.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

Şans eser can kaybının yaşanmadığı, 9 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazası gece saatlerinde Kocaeli sınırları içerisinde TEM otoyolunda yaşandı.

9 araç birbirine girdi

Gelen bilgilere göre H.Y'nin sürücüsü olduğu yolcu otobüsü TEM'de İstanbul yönünde seyir halindeyken, sürücünün yağış sebebiyle kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu otobüs kontrolden çıktı ve kayarak M.Y'nin sürücüsü olduğu yüklü tıra, sonrasında bariyerler çarpmasıyla birlikte toplamda 9 araç birbirine girdi.

2 kişi yaralandı

Kazayı göre diğer sürücüleri haber vermesiyle birlikte bölgeye çok sayıda kurtarma ve 112 sağlık personeli sevk edildi. Kısa süre içinde bölgeye gelen ekipler yaptıkları incelemede araçlardan birinin sürücüsü N.Y.T. ile araçta bulunan Y.T isimli vatandaşın yaralandığını tespit etti.

Yaralanan kişiler olay yerinde yapılan ilk yardım sonrasında hastaneye kaldırılırken, bölgede ki araçların çekiciler ile kaldırılmasıyla birlikte trafik normale döndü. Olayla ilgili olarak inceleme başatıldı