Kocaeli Gebze'de seyir halinde olan bir aracın kontrolden çıkmasıyla birlikte 7 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazası meydana geldi.

7 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazası akşam saatlerinde Kocaeli Gebze'de meydana geldii

Gelen bilgilere göre Kocaeli Gebze'de hareket halinde olan bir aracın sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 7 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazası meydana geldi. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

Sıkıştıkları yerden çıkarılan yaralılar hastanelere kaldırıldı

Kazayı gören çevredeki vatandaşların haber vermesiyle birlikte olay yerinde çok sayıda kurtarma ve 112 sağlık personeli sevk edildi. Kısa süre içinde bölgeye gelen ekipler, Araçlar sıkışan vatandaşları uzun uğraşlar sonucu bulundukları yerden çıkardı ve yapılan ilk yardım sonrasında yaralılar en yakın hastanelere sevk edildi. Jandarma ekipleri ise olası ikinci bir kazayı önlemek için trafik önlemi aldı. Öte yandan kaza sebebiyle ortalık savaş alanına döndü, bazı araçlar kullanılamaz hale geldi.

Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.