Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde bir öğrenci servis midibüsü kontrolünü kaybederek dere yatağına uçtu. Korkunç kazada 30'a yakın öğrenci yaralandı.

Kocaeli’nde öğle saatlerinde gerçekleşen kazada edinilen bilgilere göre Ankara Caddesi üzerinde Emlak konut Anadolu Lisesi öğrencilerini taşıyan bir servis midibüsünün sürücüsü, henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı direksiyon hâkimiyetini kaybederek dere yatağına uçtu. Kaza sonrasında olay yerinde âdete can pazarı yaşanırken bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Servis midibüsünün içinde bulunan 30'a yakın öğrenci yaralandı.

Kocaeli'de korkunç kaza! Öğrenci servisi dere yatağına uçtu
Yaralanan öğrenciler itfaiye ve kurtarma ekiplerinin çalışmalarıyla tek tek midibüs içinden çıkartılarak, sağlık ekiplerine sevk edildi. Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen'de kaza yerine gelerek çalışmaları bizzat yerinde takip etti. Olay yerinde hala yaralı öğrenciler çıkartılırken, yaralılar bölgede bulunan yakın hastanelere sevk ediliyor. Öğrencilerin yakınları da kaza yerine gelerek çalışmaları takip ediyor. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Kocaeli'de korkunç kaza

Gözden kaçırmayın

Selvi Kılıçdaroğlu'nun Beymen Sweati Gündem Oldu! Selvi Kılıçdaroğlu'nun Beymen Sweati Gündem Oldu!

Öğrenci servisi dere yatağına uçtu