Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bir kebap dükkanı akşam saatlerinde alev aldı. Çıkan yangında 2 kişi dumandan etkilenerek hastanelik oldu.

Kocaeli Gebze İlçesinde Osman Yılmaz Mahallesi Kadıoğlu Caddesi üzerinde bulunan bir kebapçı dükkânının baca bölümünde yangın çıktı. Çıkan yangın rüzgârında etkisiyle kısa sürede büyürken yangın çatıya sıçradı. Daha sonra ise dükkânın tamamı alevlere teslim oldu. Dükkândaki alevleri gören vatandaşlar, durumu hemen yetkililere bildirirken bölgeye çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede adrese ulaşan itfaiye ekipleri, yangını söndürebilmek için yoğun bir çalışma başlattı.

Kocaeli Gebze'de bir kebap dükkanı alevlere teslim oldu
İŞ YERİ SAHİPLERİ YANGINDAN ETKİLENDİ
İşyerinde çıkan yangında iş yeri sahibi Turan U. ve o sırada dükkânda bulunan Fatma G. dumandan etkilendi. Olay yerine gelen ekipler dumandan etkilenen kişilere ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştirdi. Vatandaşlar daha sonra Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Gözden kaçırmayın

Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi? Zekeriya Beyaz Kimdir? Öldü Mü? Neden Öldü? Ne Hastasıydı? Hastalığı Neydi? Serveti Ne Kadar? Evli Miydi?

kebap dükkanı alevlere teslim oldu
Yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınırken, dumandan etkilenen vatandaşların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.