Koç Üniversitesi dekanı Baha Yiğit Sayın kimdir? Koç Üniversitesinde skandal olay! Kadın ve erkek aynı yerde yemek yasak!

Koç Üniversitesi'nde skandal olay! Kadın ve erkek öğrenciler aynı yerde yemek yeme taleplerinde bulundu Koç Üniversitesi Öğrenci Dekanı Baha Yiğit Sayın öğrencinin üzerine yürüdü.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

Koç Üniversitesi'nde 2022 yılında utanılacak komedi bir olay! Türkiye'nin köklü üniversitelerinden bir olan Vakıf Üniversitelerinden Koç Üniversitesi'nde öğrenciler talepleri için bir araya geldi.

Kadın ve erkek öğrencilerin bir arada yemek yiyemediği üniversitede öğrenciler bu talepte bulundu. Ancak Öğrenci Dekanı Baha Yiğit Sayın olduğu öğrenilen bir kişi ilginç tepkiler gösterdi ve öğrenin üzerine yürüdü!

"SEN NE DİYORSUN LAN?"

Koç Üniversitesi Öğrenci Dekanı Baha Yiğit Sayın öğrencilerden Erkin Başar'ın üzerine yürüdü ve "Sen ne diyorsun lan!" diye seslendi.

Öğrenci Başar sosyal medya hesabından Baha Yiğit Sayın'ın özellikle kendisine dediği "ben akademik nedenlerle Koç'a geldiğinizi sanıyordum" demesine sinirlendiğini yazdı.

Sosyal medyada da Koç Üniversitesi'nin böyle bir olay yaşanması şaşkınlık yarattı.