Kuzey Güney ve Aşk-ı Memnu’da ki başarılı oyunculuk performansları sonrası hızlı bir yükselişe geçen ve başarıları ile anılan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ henüz mankenlik yaptığı dönemde Deniz Akkaya ile birlikte yer aldığı yarı çıplak pozlar ile tekrar gündeme geldi.

Oyuncu bilindiği üzere kariyerinin başlarında farklı bir çizgideydi ve bir çok reklam, klip ve fotoğraf çekimlerinde rol almış ve o dönemin en gözde isimleri ile bir şekilde anılmıştı.

Başarılı isim adının tekrar Deniz Akkaya ile olan fotoğraflar ile anılması sonrası tekrar eski haberleri ve gündemleri ile hem araştırılmaya hem de konuşulmaya başlandı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve maziye karışan eski aşkları! Hepsi Türkiye'nin en ünlü kadınları

2016 yılında Başak Dizer ile evlenen Kıvanç Tatlıtuğ’un en ilgi çekici geçmiş hikayesi ise Meltem Cumbul ile yaşadığı yoğun aşk günleri oldu.

Hatta seneler önce ilk evlilik zamanalrında Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in bir gece bulunduğu eğlence mekanına Meltem Cumbul’un gelmesi Başak Dizer’i rahatsız edip mekandan erkenden ayrılmalarına sebep olduğu haberleri magazinde genişçe yer bulmuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Meltem Cumbul 2008’de başlayıp bir sene süren fırtınalı aşklarını Meltem Cumbul’un kıskançlıkları sebebi ile bitirdikleri iddia edilmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ, Azra Akın'ı Dans Hocasıyla Aldatmış

Ancak bizce asıl ilgi çekici olan ne Deniz Akkaya ile olan çekim birliktelikleri ne de Meltem Cumbul aşkıydı.

Tatlıtuğ’un konuşulmaya değer eski hikayesi tanınmaya başladığı ilk yıllarda Dünya Güzeli seçilen Azra Akın ile olan uzun ve güzel birlikteliğiydi. Çünkü çiftin çok konuşulan bu güzel birliktelikleri Aşk-ı Memnu günlerinde Tatlıtuğ’un Beren Saat ile olan sevişme sahneleri ve duyduğu rahatsızlık olmuştu.

Tatlıtuğ’un medyada en çok yer eden haberleri de zaten Azra Akın ile olan birlikteliği ve ayrılığı olmuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akın Röportajı - YouTube

Bu arada yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, Meltem Cumbul’dan sonra birlikte olduğu İdil Fırat ise bu magazin gündeminde hiç akıllara gelmemiş görünüyor ki zira Tatlıtuğ bu ayrılıktan sonra bile soluğu Azra Akın’ın yanında almıştı.

Kıvanç ile Azra Mavi Tura Çıkıyor