Kırşehir'de dünür olan iki ailenin arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan kavgada silahlar konuştu. Silahlı çatışmada 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı.

Gözden kaçırmayın

Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü? Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü?

Olay, Kırşehir merkeze bağlı Çukurçayır Mahallesi'nde meydana geldi. Aynı mahallede yaşayan R.A. (62) isimli bir kişi ile dünürü olan A.Ç.'nin (64) evine geldi. A.Ç.'nin eşi S.Ç. (62) ve kızları E.Ç. ile oturduğu sırada R.A. ile A.Ç. arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma başladı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine R.A. evden ayrılarak aynı mahallede bulunan evine gitti ve av tüfeğini alarak geri döndü.

Kırşehir'de dünür kavgası

Tekrar dünürünün evine gelen R.A., av tüfeğiyle dünürleri A.Ç., S.Ç. ve kızları E.Ç.'ye ateş etti. Çevrede bulunanların ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Belirtilen adrese gelen sağlık ekipleri A.Ç.'nin vurulma anından hayatını kaybettiğini belirlerken yaralanan S.Ç. ve E.Ç. ambulansa alınarak Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis ekipleri ise olayın hemen ardından kaçan cinayet zanlısı R.A.'yı yakalamak için bir çalışma başlattı. Cinayet zanlısının aynı mahalledeki bir başka eve sığındığı belirlenirken eve operasyon düzenleyen polis, cinayet zanlısı R.A.'yı yakalayarak gözaltına aldı. O sırada hayatını kaybeden A.Ç.'nin cenazesi ise otopsi yapılması için hastane morguna kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.