Kırmızı Oda 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Meliha İntihar Edecek Mi, Alya'nın Hayatının Karartan Sakladığı O Olay Ortaya Çıkacak Mı?

TV8'in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda 6. bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlandığı günün en çok izlenen programı olan Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı nasıl izlenir? Kırmızı Oda 7. bölümde neler olacak? Alya'nın acıklı hikayesi nasıl devam edecek? Yaşadıklarını artık kaldıramayan Meliha kızının gözleri önünde canına kıyacak mı? Kızı Meliha'yı intihardan vazgeçirebilecek mi?

10 Ekim 2020 - 12:35

Türk televizyonlarında yayınlanan diziler arasında yeni sezonun en önemli dizisi olan Kırmızı Oda TV8'de sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Kırmızı Oda'nın 6. bölümü yine soluksuz bir şekilde takip edildi. Birbirinden trajik hikayelerin anlatıldığı Kırmızı Oda'da yaşananlar izleyicilerin bam teline dokunmayı sürdürüyor. Peki oldukça heyecanlı bir yerde sona eren Kırmızı Oda dizisinin 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?KIRMIZI ODA 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?TV8'in en iddialı yapımlarından birisi olan Kırmızı Oda son bölümde Meliha intihar etmek üzereyken sona erdi. Dizinin sevenleri şimdi büyük bir merakla Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanını bekliyorlar. Henüz Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sitemiz üzerinden izleyebileceksiniz.KIRMIZI ODA SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Kırmızı Oda'da en acıklı hikayelerden birisine sahip olan Alya'nın çocukluğunda yaşadıkları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Oldukça kötü bir çocukluk dönemi geçiren Alya büyük bir konakta yaşamasına rağmen hiç sevilmemiş ve örselenmiş bir dönemden geçtiği izleyicilere aktarıldı. Annesi tarafından umursanmayan, hatta neden doğdu denilen Alya yine de annesine yakınlık gösterir. Babasının annesini dövmesinin ardından annesine teselli vermek isteyen minik Alya beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Annesi Alya'yı yanından kovar. Kendisine güveni zaten olmayan Alya iyice bunalıma girer. Alya'nın başına neler geleceği ve annesinin gözleri önünde intihara sürüklenmesinin hikayesi gelecek bölümde devam edecek.

MELİHA İNTİHAR EDECEK Mİ?

Çocukluğundan itibaren çok kötü bir yaşam geçirmiş olan Meliha geçmişin kötü izlerini bir türlü silmeyi başaramıyor. Meliha artık düştüğü yerden kalkmak için en küçük bir istekte dahi bulunmuyor. Yolun sonuna geldiğini inanan Meliha son bölümün en son sahnesinde doktoruna veda  telefonda veda eder. Bu sırada kızı orada belirir ve annesinin intihar etmek üzere olduğunu anlar. Oldukça heyecanlı bir noktada biten Kırmızı Oda'da Meliha'nın intihar edip etmeyeceği merak konusu oldu. Meliha intihar edecek mi?

YORUMLAR

  • 0 Yorum