Kırmızı Oda 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Alya'ya Annesinin Yaptığı Korkunç Kötülük Ortaya Çıkıyor!

TV8'de yayınlanan ve reytingleri sallayan başarılı dizi Kırmızı Oda'nın 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internette araştırma yapıyorlar. Kırmızı Oda 7. bölümde neler olacak? Alya'nın kederli hikayesi nasıl devam edecek? Minik Osman yaşadığı travmadan kurtulabilecek mi? Doktor Piraye'nin herkesten sakladığı gerçek açığa çıkacak mı?

13 Ekim 2020 - 10:05

TV8'de yayınlanan ve beğeniyle takip edilen dizi Kırmızı Oda her geçen gün hayran sayısını yükseltiyor. Kırmızı Oda reyting sıralamasında zirvede kendisine yer bulurken fragmanları dahi büyük bir izlenme oranı elde ediyor. Geçtiğimiz hafta 6. bölümü ile akranlara gelen Kırmızı Oda farklı insanların kederli hikayelerini konu ediniyor.

KIRMIZI ODA 7. BÖLÜMDENELER OLACAK?

Kırmızı Oda yeni bölümde meydana gelecek olayları ve anlatılacak hikayeleri izleyiciler büyük bir merak içerisinde bekliyorlar. Kırmızı Oda 7. bölümde neler yaşanacak. Seyircileri hangi sürpriz olaylar bekliyor? Meliha'nın hikayesi devam edecek mi? Alya'nın kederli çocuklu seyircilerin bam teline dokunacak mı? Osman annesinin ölümünün etkisinden kurtulabilecek mi?

ALYA'NIN ACIKLI HİKAYESİ NASIL DEVAM EDECEK?

Yeni bölüm fragmanı yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde merak edilenler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Alya'nın annesi ve ailesi ile yaşadıkları daha detaylı şekilde anlatılmaya başlanacak. Alya çocukluğunda neler yaşadı? İstenmeyen çocuk olmanın sıkıntıları ile hayatı mahvolan Alya bunun üzerine hangi olaylarla büyük bir çukurun içerisine saplandı? Alya ile annesi arasındaki kötü ilişki hangi boyutlara varacak? Annesi neden nefret ettiği Alya'dan bir defa daha nefret edecek? 

ANNESİNİN ALYA'YA YAPTIĞI BÜYÜK KÖTÜLÜK!Alya'nın annesi ile yaşadıkları yeni bölümde seyircilere yok artık dedirtecek mi? Kendisini kurtarmak için minik bir çocuğu ateşe atmaya kalkan annenin başına neler gelecek? Annesi ile Alya arasındaki zayıf olan bağları hangi olay tamamen koparacak? Alya'nın yaşadıkları üzerine Doktor Piraye hangi sürpriz kararı verecek? Piraye bunalıma girip Alya'yı kovacak mı? MELİHA HASTANEYE Mİ KAPATILACAK?

Meliha'nın hikayesi nasıl devam edecek. İntihar edeceği sırada öldüğünü zannettiği kızını görmesi Meliha'yı yeniden hayata bağlayacak mı? Meliha intihardan vaz mı geçecek? Meliha'nın intihar edeceğini anlayan Piraye ne yapacak? Meliha hayata tutunmak için hangi radikal kararları almak zorunda kalacak? Meliha'nın intihara eğilimli psikolojik durumu nedeniyle hastaneye yatırılmasına mı karar verilecek?

KIRMIZI ODA 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Kırmızı Oda 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı ile çok sayıda merak edilen konu ise açığa çıktı. Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı nasıl izlenir? Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanını haberimizin içerisinde izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum