MF yapım imzalı Kiracı dizisinin kadrosu şekilleniyor! Bennu Yıldırımlar'lı Kiracı dizisinin başrolünde Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve Melisa Döngel yer alacak!

Yaz dizileri bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. Onlardan biri de merakla beklenilen Kiracı dizisi! 

MF Yapım imzalı Kiracı dizisinin kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncuları da belli oldu! Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu Kiracı dizisinin senaryosunu da Nermin Yıldırım kaleme alıyor.

İlk olarak Kiracı dizisinin kesinleşen isimleri Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar olmuştu. Dizide Dilan Çiçek Deniz'in partneri de belli oldu. 

Şu sıralar evlilik hazırlığında olan Dilan Çiçek Deniz'in Kiracı dizisindeki partneri de belli oldu. Dilanç Çiçek Deniz'in yeni dizisindeki partneri Serkay Tütüncü oldu. Serkay Tütüncü ve Dilan Çiçek Deniz uyumu merak edilirken Melisa Döngel'in de diziye dahil olması merakları katladı. Melisa Döngel son projesi Aşk Mantık İntikam dizisinde senaryo krubanı olarak diziden çıkarılmıştı.

Kiracı Dizisi Oyuncuları

Kiracı dizisinin oyuncu kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Bennu Yıldırımlar, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Ruhi Sarı, Rüçhan Çalışkur ve Beyti Engin yer alıyor.

Kiracı Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Kiracı dizisinin Nisan ayının ilerleyen haftalarında yayınlanması bekleniyor.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Kiracı Dizisi Hangi Kanalda?

Kiracı dizisi FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşacak. 

Kiracı Konusu?

MF Yapım imzalı Kiracı dizisinde bir apartmanda yaşayan ev sahipleri ve kiracıların hayatlarına odaklanacak. Dizide hem kiracıların hem de ev sahiplerinin yaşadığı zorlukları anlatılacak ve farklı kültürdeki insanların bir arada yaşamalarına dikkat çekilecek.