Fox Tv'de yeni bir dizi başlıyor! Kiracı dizisi iddialı olarak geliyor. Peki Kiracı konusu ne? Kiracı dizisi oyuncuları kim? Kiracı dizisi uyarlama mı? Kiracı hangi diziden uyarlama? Kiracı ne zaman başlıyor?

FOX Tv bu sezona başlattığı yeni dizilerden Evlilik Hakkında Her Şey ve Mahkum dışında yüzünü güldüren olmamıştı.

Kanalın iki tutan dizisisi Evlilik Hakkında Her Şey ve Mahkum dizisi yapım şirketi MF Yapım yeni iddialı dizisiyle YİNE Fox Tv'de görücüye çıkacak.

Asena Bülbüloğlu bu sezon başrollerinde Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Altunorak, Sumru Yavrucuk gibi isimlerin yer aldığı İngiliz The Split uyarlaması Evlilik Hakkında Her Şey ve başrolünde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Melike İpek Yalova ve Seray Kaya gibi isimlerin yer aldığı Kore uyarlaması Mahkum dizisine imza atmış ve reytinglerde iyi oranlar yakalamıştı.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Asena Bülbüloğlu Fox Tv için bir yeni dizi daha yapıyor. Yeni dizi Kiracı için kollar sıvandı. Bu sezon 2 uyarlama diziye el atan MF yapın bu sefere orjinal bir senaryo ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Yeni dizi Kiracı orjinal bir senaryo ile gelecek. Dizi yine Fox Tv'de seyirci ile buluşacak. Dizinin Nisan ayında ekranlara gelmesi planlanıyor. 

Peki Kiracı dizisi konusu ne?

Kiracı dizisinde bir apartmanda yaşayan insanların hikayeleri anlatılacak. Dizinin çekimleri İstanbul'da gerçekleşecek.

Kiracı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Yeni dizis Kiracı'da oyuncu seçimleri sürüyor.