TC kimlik no’nuz ile birlikte 25.000 Türk Lirasına varan ihtiyaç kredisi onayı verilmektedir. 25.000TL'ye kadar olan kredinizi TC kimlik numaramız üzerinden  kullanmak istiyorsanız bu banka aracılığıyla uygun faiz oranında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tc kimlik no’nuz ile birlikte 25.000 Türk Lirasına varan ihtiyaç kredisi onayı verilmektedir. 25.000TL'ye kadar olan kredinizi TC kimlik numaramız üzerinden  kullanmak istiyorsanız bu banka aracılığıyla uygun faiz oranında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank ve ek olarak Garanti Bankası üzerinden yürütülen kampanya, uygun faiz oranlarıyla 36 aya varan fırsatlar sunuyor. Böyle bir kredi için ilk taksit üç ayrı vade farkıyla yapılabilmekte olup, banka müşterinin kredi notuna göre krediyi onaylayacaktır. 36 ay ve daha kısa vadeli işlem yapmak isteyen kişi ihtiyaç kredisi kullanmak isterse bankanın şartlarına göre hemen kullanılabilir. 

QNB Finansbank 

50 30’a TC. Kimlik numaranızı QNB Finansbank üzerinden mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvuran vatandaşlar  attıkları SMS ile birlikte 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi başvurusunda bulunabilmektedir. QNB Finansbank ile mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka müşterileri kredilerini kullanmak için internet bankacılığı şifrelerini kullanabilirler. İhtiyaç kredisinden yararlanmak isterseniz bankanızdan SMS ile 36 aya kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir, bankanın kendi ewb sayfasını ziyaret ederek buradan ihtiyaç kredisi formunu doldurup arından kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti BBVA 

Garanti Bankasına 25.000 Türk Lirasına varan ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen vatandaşlar, 18 yaş ve üzeri ise en yakın banka şubesine başvurarak kredi başvurusunda bulunabileceklerini söyleyebilirler. Bir kredi başvurusunu doldurduğunuzda, çalışan bir işte üç aydan fazla çalışmışsa, banka size kredi sağlayacaktır. Emekliler emekli olduklarında bu bankadan emekli maaşı aldıklarında kredi alıyorlar. Vatandaşlara 36 ay vadeli 3 aya kadar ödemesiz 25.000 Türk Lirasına varan ihtiyaç kredisi kullandırılıyor.

krediler

QNB Finansbank ve Garanti Bankası'nın yanı sıra Denizbank, İş Bankası ekerbank, Yapı Kredi Bankası ve Akbank'ta 25.000 TL'ye kadar düşük faiz oranlarıyla internet kredisi sunuluyor. Güncel faiz oranları ve kredi başvuru aşamaları hakkında bilgi almak için bu bankaların resmi web sitelerini ziyaret edin.