Kimlik numarasına göre ödemeler yapılacak! 55.000 TL ödemeyi ilk olarak Denizbank verecek. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte kimler bu ödemeleri alabilecek belli oldu. İşte detaylar...

Kimlik numarasına göre ödemeler yapılacak! 55.000 TL ödemeyi ilk olarak Denizbank verecek. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte kimler bu ödemeleri alabilecek belli oldu. Nakit ihtiyacı olan kişiler cep telefonları üzerinden mesaj atarak kimlik numarası üzerinden nakit imkanı sağlanacaktır. Denizbank yaptığı bu kampanya ile birlikte 55.000 TL'ye kadar onay verilecek. Denizbank bankadan başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilere tc kimlik numarası üzerinden destek verilmektedir.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler için başlattığı bu kampanyalarda başvuru yapacak olan kişilerin en yakın banka şubelerine gitmeden de SMS ile sonuç vereceğini açıkladı. Nakit isteyenler belirli şartlar dahilinde hemen ödeme alabileceklerdir. Denizbank 55.000 TL'ye kadar verdiği bu kredilerde 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır. 

Denizbank kredi başvurusu 

Denizbank üzerinden mesaj atarak kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler cep telefonları üzerinden SMS atarak hemen Kredi başvurusunda bulunabilecek. ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler en az 1350 ve üzerinde kredi notu olması durumunda SMS ile kredi başvurusu yapmaları durumunda hemen onay alabilecek.

kamu-bankalari-45000-tl-odeme-yapacagini-duyurdu1

DenizBank SMS ile başvuru yapmak için kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı da yazarak 3280 numarasına mesaj olarak gönderin. Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmanız durumunda 3280 numarasını atmış olduğunuz mesaj 5 dakika içerisinde değerlendirilecek ve TC kimlik numaranıza göre sonucu verilecektir. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız sms ile işlem yapabilir ve uygun faiz oranları ile bu bankadan acil ihtiyacınız için kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank vermiş olduğu bu İhtiyaç kredisinde ilk kredi taksit ödemesinde 3 ay kadar erteleme imkanı sunacak. Denizbank maaş alan müşteriler eğer SMS ile kredi başvurusu yapmak istemiyorsa DenizBank'ın mobil uygulamasına girerek buradan 55 bin TL 36 ay vadeli kredi kullanabilir.