En çok tercih edilen bankalardan olan QNB FİNANSBANK ve DENİZBANK ihtiyacı olan insanlar için tc numaralarının son hanesine göre ( 2,4,6,8,0 gibi) kredi veren bu bankalar 15 bin TL ihtiyaç kredisi vermeye başladı,

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

En çok tercih edilen bankalardan olan QNB FİNANSBANK ve DENİZBANK ihtiyacı olan insanlar için tc numaralarının son hanesine göre ( 2,4,6,8,0 gibi) kredi veren bu bankalar 15 bin TL ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Son zamanlarda yaşanan olumsuz olayların etkisinden dolayı ( Rusya- Ukrayna savaşı) maddi olarak yardıma ihtiyaç duymaya başlandı, bu sebeple insanlar gerekli şartları öğrenerek bu ihtiyaç kredisini almaya başladı. Kredi notu 1300 den yüksek olan kişilerin faydalanacağı bu kredinin geri ödemesi ise 36 ay ( 3 yıl) vadesi ile ve 3 ay ( 90 gün) ödeme ertelemesi ile geri ödemeler yapılabiliyor.

Kredi şartları nelerdir?

kimlik-numarasi-son-hanesi-0-2-4-6-8-olanlara-duyuruldu-hesaplara-yatiyor1

QNB FİNANSBANK ve DENİZBANK'IN yaptığı bu ihtiyaç kredisinin şartı ise kredi notunun 1300 ve üzeri olması gerekir. Gerekli şartları sağlayan kişiler farklı şekillerde başvuru yapabiliyor ( ya bankaya mesaj göndererek, ya bankanın şubesine giderek, yada bankanın mobil uygulamasını kullanarak) başvuru yaptıktan sonra kabul edilen başvuruların sahiplerine ( başvuran kişiye) kontrol ve güvenlik açısından bazı prosedürler uygulanır ( kişinin kimliği doğrulamak gibi, arayarak emin olmak).

Bu prosedürler sonrasında kişi ihtiyaç kredisini almak için bankanın şubesine giderek krediyi hesaplarına aktarırlar. Kredinin geri ödemeleri ise banka personelinin belirttiği şekilde olur ve ödemeler bu ödeme takvimine göre yapılır.

QNB FİNANSBANK ve DENİZBANK'IN yaptığı bu ihtiyaç kredileri sayesinde maddi olarak kötü durumda olan insanlar faydalanabilir ve ekonomik durumu bir nebze de olsa iyileşir.