Sadece Kimlik bilgileri ile 7.000 TL ihtiyaç kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için kampanyanın koşulları hakkında duyuru yapıldı. Yeni ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için öncelikle Ziraat Bankasında hesapları olması gerekmektedir. Ziraat bankası hesapları bulunan vatandaşlar Kimlik Bilgileri ile şahsi hesapları üzerinden başvuru yaptıktan sonra kredi limiti olan 7.000 TL banka hesaplarına aktarılacak. Ziraat bankası vatandaşlara geri ödeme kolaylığı sağlamak ve ihtiyaçlarını gidermeleri için ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme ve geniş vade imkanları sağlayarak 36 ay vadeli işlem uyguluyor.

Son dönemlerde piyasadaki iniş çıkışların tutarsızlığı ile vatandaşların ekonomik sorunlarının artması bankaları halkın yararlanabileceği kredi paketleri üzerinde yoğunlaştırmıştır. Bankalar düşük faizli ve kredi imkânından yararlanması için vatandaşların kişisel talepleri üzerine araştırmalar yapmaktadır. Kredi paketlerinden şuan da bahsettiğimiz başvurulacak olan 7.000 TL limitli nakit kampanyasında Ziraat Bankası başvuru yapan vatandaşların kredi onay ve ret durumunu hemen açıklıyor.

Ziraat Bankası Kredi paketinin Koşullarını Açıkladı…

Ziraat bankasından 7.000TL Kredi başvurusu yapabilmek için öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalısınız. Bankaya Kimlik bilgilerinizi verdikten sonra banka kredi ödemesi için banka başvuru yapan vatandaşları inceleye alacak. Vatandaşların gerekli incelemeler sonrasında onay durumu kısa süre sonra açıklanacak. Vatandaşlar Kimlik bilgisi üzerinden yapılan incelemeler sonrasında bankanın onay verdiği kredi limitini görebilecekler. Ziraat Bankası 7000 TL üst limite kadar bu krediyi gelir koşulu aramadan vatandaşların yararlanmasını sağlayacaktır. Ziraat Bankası Kredi ödemesini vatandaşların hesaplarına mobil bankacılık üzerinden ulaştıracaktır.

kimlik-numarasi-ile-vatandasa-7000-tl-kredi-imkani-basvurular-bu-hafta-basladi1

Kimlik bilgileri ile 7000 TL kredi için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar istedikleri Ziraat Bankası şubesine giderek fiziki başvuru yapabilir. Ayrıca Ziraat Bankasının getirdiği kolaylıklardan faydalanmak için Ziraat Bankasından Mobil bankacılık şifresi alarak Ziraat Mobil üzerinden bütün başvurularını yapabilir ve mobil bankacılık promosyonlarından yararlanabilir. Vatandaşlar ayrıca Ziraat Bankasının resmi internet sitesine girerek kredi faiz oranlarına bakabilir ve başvuru takibini yapabilir.

Kredi Başvurusu yapmak isteyen emekliler için ise Ziraat Bankası müşterisi olmak zorunluluğu vardır. Ziraat Bankası müşterisi olmayan emekliler maaşlarını Ziraat Bankasına Taşıyarak Ziraat Bankasının Emekliler için vermiş olduğu Avantajlar ve emekli promosyonlarından yararlanabilir ve bahsetmiş olduğumuz nakit ihtiyaç kredisi için başvuru yapma hakkı kazanmış olur.