Kimlik Numaranızı Verin! Bankamatik Kartınıza 15.000 TL Ödeme Yatsın, Son Dakika Bu Kampanya Duyuruldu. Başvuru nasıl yapılır? Merak ediliyor...

Kimlik Numaranızı Verin! Bankamatik Kartınıza 15.000 TL Ödeme Yatsın, Son Dakika Bu Kampanya Duyuruldu. Tc kimlik numaramız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, bankamatik kartınız üzerinden on beş bin TL'ye kadar ödeme alabileceksiniz.

 Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere kampanya başlatan Akbank 36 ay vadeye kadar sizlere hızlı bir şekilde 15000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Kişilerin kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında Akbank'ın kredi politikalarına uygun olması ile birlikte hemen onay verilecek ve kişinin kredi notuna göre, faiz oranlarından yararlanarak kredi kullandırılacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu hızlı birşekilde yapabileceksiniz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden, bankamatik kartına ödeme alacak olan vatandaşlar, daha yüksek limitlerde kredi başvurularını gerçekleştirebiliyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusu sonrasında başvuru yapmak isteyen vatandaşlar artık SMS ile ve internet sitesi üzerinden şubelere gitmeden kredi onay alabilecekler. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numarası üzerinden 15 bin TL ödeme başvurusunu şu şekilde yapıyor. 

Tc Kimlik numaranız üzerinden 15000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

kimlik-numaranizi-verin-bankamatik-kartiniza-15000-tl-odeme-yatsin-son-dakika-bu-kampanya-duyur1

Kimlik numarası üzerinden 15000 TL kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara, Akbank'ın SMS Kredi Servisi ile oturdukları yerden başvurusunu gerçekleştirerek, ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyorlar. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, AKBANK, İhtiyaç Kredisi kampanyasına, başvurularını cep telefonları üzerinden mesaj atarak hemen yapabiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Cep telefonunuzun mesaj kısmından Kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25, Akbank SMS Kredi Servisi numarasına gönderin. Kredi başvurusu sonrasında sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucu gelecek, onaylanan tutarın nekadar olduğunu, mesajda, görecek ve bu tutarı en yakın banka şubesinden kimlikle kullanabileceksiniz. Akbank hesabı olan vatandaşlar ise Akbank Direkt uygulaması üzerinden şubelere gitmeden, hem başvuru yapabilir hemde onaylı tutarı, kullanabilir.