Daha önce duyurusu yapılan önemli açıklama, bankanın vakit geçmeden uygulamaya başlamasını sağlamıştır. 5000 TL ile 20.000 TL arasında yapılacak olan ödemeler, vatandaşların banka hesaplarına yatmaya başlamıştır

Daha önce duyurusu yapılan önemli açıklama, bankanın vakit geçmeden uygulamaya başlamasını sağlamıştır. 5000 TL ile 20.000 TL arasında yapılacak olan ödemeler, vatandaşların banka hesaplarına yatmaya başlamıştır. Acil olarak nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşlara özel olarak başlatılan müjdeli kampanya kişilerin TC kimlik numarası üzerinden sorgu yapılarak hesaplarına yatırılacaktır. Bu kampanyaya katılan bankalar aracılığı ile başlatılan başvuru işlemleri için gecikme da adım atabilirsiniz.

Kamu ve özel bankalar, ürün ve kredi işlemleri için artık son derece kolay işlemleri kullanmaktadır. Bankaların bu hizmetlerine erişim sağlayabilmek için banka şubesine gitmeden bankaların internet sitesinden, mobil uygulamasından ya da SMS ile başvuru yöntemlerini kullanarak istenilen kredinin başvuru işlemleri başlatılabilmektedir. Bu konuda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, kamu bankaları ya da özel bankalar üzerinden banka hesapları var ise internet bankacılığı yöntemi ile hemen kredi başvurusu yapabilmektedirler. Üstelik bu sayede onaylanan kredinin ödeme planı ile beraber 90 gün yani üç aylık taksit erteleme seçeneği de kolayca tercih edilebilmektedir.

Akbank

İhtiyaç kredisi başvurusunda Akbank yönünde tarzı kullanmak isteyen kişiler, söz konusu bu kredi başvurularını bankanın SMS iletişim numarası üzerinden ya da bankanın mobil uygulaması üzerinden oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebileceklerdir. Üstelik kredi başvurusunun hemen sonrasında 10 dakika 40 gibi bir süre içinde kredinin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi tarafınıza iletilecektir. Bu banka üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler SMS yönteminin yanında mobil uygulama ile beraber müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ya da internet sitesi aracılığı ile de başvuru işlemlerini başlatabilirler.

kimlik-numaraniza-gore-5000-20000-tl-arasinda-odeme-veriliyor-daha-once-duyurulmustu1

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Garanti Bankası

Garanti Bankası’nın da katılmış olduğu ihtiyaç kredi kampanyasına başvuru yapabilmek için kendinize en yakın banka şubesine başvuru yapabilirsiniz. Banka şubesine kimlik ibrazı gerçekleştirdikten sonra 5.000 TL ile 20.000 TL arasında olan limiti de size en uygun olan kredi miktarını tercih ederek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Emekli, sigortalı olarak çalışmakta olan ve devlet memuru olan kişiler bankaların sunduğu bireysel ihtiyaç kredi ye kolaylıkla başvuru yapabilmektedirler. Banka şubesinde doğrudan bireysel müşteri temsilcisi ile görüşerek kampanyaya katılım işlemleri başlatılabilmektedir.

Denizbank

Denizbank’ın da aralarında bulunduğu kampanyalı krediye katılım sağlayabilmek için diğer bankalarda olduğu gibi SMS yöntemi kullana bilmektedir. Bununla beraber bankanın internet sitesi üzerinden de başvuru işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Banka kişilere olabildiğince en kısa süre içerisinde yanıt vermektedir.