QNB Finansbank kimlikle verdiği nakit kampanyasını duyurmuştu. Vade sayısını 36 ay olarak belirledi. Acil kredi ihtiyacı durumunda vatandaşlar hemen başvuru yaparak on beş bin TL kredi onayını alabilecek.

Son dakika duyurusu olan bu kampanya ek bir duyuruyla 36 ay vadeye kadar yükseltildi. QNB Finansbank son dönemde sıklıkla adını ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla duyuruyor. Bu kampanyalar vatandaşlar tarafından acil ihtiyaç durumlarında beğeni kazanmış halde. Acil nakit kampanyası dahilinde ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler QNB Finansbank aracılığıyla 15.000 TL sonuçlarına hemen ulaşabiliyor. Kredi 36 ay vadeli olmasının yanı sıra düşük faiz oranlarına da sahip. Kredi başvuruları SMS aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. Eğer kredi politikasına uygunsanız kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunmadan önce kredi politikasını inceleyerek uygun olup olmadığınızı değerlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu krediden yararlanmak isteyen vatandaşlar için en kolay yöntem SMS aracılığıyla başvuruda bulunmaktır. Üzerinize kayıtlı cep telefonu numarası ile mesaj göndererek sonucunuzu hızla öğrenebilirsiniz. Mesaj bölümünden T.C. kimlik numarasını yazarak 5030’a mesaj olarak göndermeniz halinde kredi başvurusunu gerçekleştirmiş olursunuz. Onay veya ret cevabı çok hızlı bir sürede size ulaşmaktadır. Gönderilen mesaj sonucu QNB Finansbank tarafından değerlendirmeye alınacak olan kişiler sonuçları da SMS yolu ile öğrenecekler. Kredi onayı geçmiş banka işlemleri ve kredi notu incelenerek gerçekleştirilecek.

5030 numarasına attığınız başvuru mesajının ardından başvuru işlemleri 5 dakika sürecek. Ardından otomatik olarak yapılan işlemin sonucunda kredi sonucu tarafınıza bildirilecek. İşlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesi başvuru sahipleri için oldukça avantajlıdır. Uzun bekleme süresi ortadan kalkar. Onay alan kişiler 15.000 TL için 36 ay vade ve birinci taksit ödemesinin ardından 3 ay ertelemeli olarak kredisini kullanabilecek.

SMS onayının yanı sıra vatandaşlar, QNB Finansbank mobil uygulama aracılığıyla da ihtiyaç kredisi başvuruda bulunabilmekte. Banka hesabınız uygulama için şifre alarak uygulama girişi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yapılmasının ardından 15.00 TL ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirilebilmekte. Başvuru sonucunuzu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.