Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, önce Ferrari F1 Takım Yöneticisi Massimo Cusimano ile 2005 yılında evlenmiş daha sonra ise 2008 yılında boşanmıştı. Bu boşanma sonrası ise Berrak Tüzünataç dahil birçok ünlü kadın ile birliktelik yaşayan iş insanı Berk Suyabatmaz ile 2018’de gerçekleştirdiği kısa evliliğini 2019 yılında sonlandırmıştı.

Burcu Esmersoy, evlilikleri sonrası mutluluğu ise kendisinden 15 yaş küçük olan yeni sevgilisi Nazım Akmandil ile buldu. "Bu ilişki bana çok iyi geldi. Sanki uzun yıllardır birlikteymişiz gibi hissediyorum" diyen Esmersoy, yeni sevgilisi ile el ele poz verdi.

burcu_esmersoy_un_yeni_sevgilisinin_kimligi_belli_oldu_h183270_78ba0

Muhabirlerin "Yeniden evlenecek misiniz?" şeklindeki bir sorusuna ise güzel sunucu "O konuları açmayalım arkadaşlar" cevabını verdi.

2019 yılında iş insanı Berk Suyabatmaz'dan boşanan sunucu Burcu Esmersoy (45), önceki akşam yeni sevgilisi Nazım Akmandil (30) ile Etiler'de kameralara yakalandı. Bir mekan çıkışı kameralara yansıyan ikili gayet mutlu görünüyordu.

Mutluluğu gözlerinden okunan Burcu Esmersoy, "Bu ilişki bana çok iyi geldi. Sanki uzun yıllardır birlikteymişiz gibi hissediyorum" dedi.

yeni-sevgilisiyle-ilk-kez-ele-el-goruntulendi_12796

Esmersoy, "Yeniden evlenecek misiniz?" şeklindeki bir soruyu ise "O konuları açmayalım arkadaşlar" şeklinde cevapladı. Ünlü sunucu, yeni yıla nerede gireceksiniz diye sorulunca da"Benim bilgim yok. Sevgilime teslim oldum. O nereye götürmek isterse oraya giderim" diyerek cevap verdi.

Burcu Esmersoy'un sevgilisi Nazım Akmandil, Türkiye'de mobil oyun sektörünün öne çıkan şirketlerinden birinin sahibi.