ATV’de Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile her hafta cuma akşamları ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı özel bölümü ile bu hafta da 31 Aralık gecesi ekranda olacak. Kim Milyoner Olmak İster'de her yılbaşı olduğu gibi bu yılbaşı da ünlü isimler yarışacak. Daha önceki gelirler kimsesiz çocuklar, LÖSEV Vakfı gibi birçok vakfa başlanmıştı. Bu yıl da ünlü isimler Milyoner'de yardım kampanyası için yarışacak. Peki Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı özel 2022 konukları kim? Kim Milyoner Olmak İster'de yılbaşında kimler var?  31 Aralık Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı özel bölüm konukları...

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YILBAŞI ÖZEL KONUKLARI KİM?

ATV’nin sevilen programı Kim Milyoner Olmak İster yılbaşında da para ödülü dağıtacak. Yılbaşı gecesinde Kim Milyoner Olmak İster'in Konutları ünlü isimler olacak. 31 Aralık Cuma günü yılbaşı özel bölümüyle ekrana gelecek olan milyonerin konukları Serkan Kaya ve Ferman Akgül. Ünlü şarkıcılar Milyoner koltuğunda yardım kampanyası için oturacak ve paraları kazanmaya çalışacak.

kim-milyoner-olmak-ister-yilbasi-ozel-2022-konuklari-kim-yilbasinda-milyonerde-kimler-var-2

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YILBAŞI ÖZEL SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğu ile ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı özel programlar 31 Aralık Cuma günü saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. Yayınlanan fragmana göre yılbaşı özel bölümde izleyicileri Bir Hayli keyifli dakikalar bekliyor.