Magazin

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm yayınlanacak mı? 1 Milyonluk soru ne zaman açıklanacak? Arda Ayten kimdir?

Geçtiğimiz haftalarda ATV ekranlarında herkesin nefesini kesen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyonluk soruyu Tıp öğrencisi Arda Ayten açtırdı. Bir sonraki hafta yeni bölümün yayınlanması beklenirken yeni bölüm yayınlanmadı ve izleyiciler merakta kaldı. Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak eden izleyiciler,  Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman? Kim Milyoner Olmak İster yarışması 1 milyonluk soru nedir? Kim Milyoner Olmak İster yarışması ne zaman yayınlanacak?  Arda Ayten kimdir? Sorularının cevaplarını merak eden izleyicilerin merakı artmış durumda. Peki, Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman? Kim Milyoner Olmak İster yarışması 1 milyonluk soru nedir? Kim Milyoner Olmak İster yarışması ne zaman yayınlanacak?  Arda Ayten kimdir? Sorularının cevabı haberimizde…

KİM MİLYONER OLMAK İSTER NE ZAMAN YAYINLANACAK?

ATV ekranlarında ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın sunumuyla yayınlanan Kim Milyoner Olmak  İster’de izleyiciler merakla yayınlanacak yeni bölümü bekliyor. Hafta boyunca aynı soruların cevaplarını arayan izleyiciler maalesef soruların cevaplarına ulaşamadı.

ARDA AYTEN KİMDİR?

Yarışmaya katılan Arda Ayten isimli 19 yaşındaki yarışmacı, tüm soruları doğru yanıtlayarak tam 1 milyon TL’lik final sorusuna ulaşmayı başardı. Fakat yeni bölüm yayınlanmadığı için Arda Ayten soruya doğru cevap verip vermediği de kesinlik kazanmış değil. Herkes 1 Milyonluk soruyu merak ederken yeni bölümünde ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

1 MİLYONLUK SORU NEDİR?

Her hafta Cumartesi akşamları yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması geçtiğimiz hafta 6 Temmuz Cumartesi akşamı yayınlanmayınca izleyiciler, Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL’lik sorunun yayınlanacağı, açılacağı yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

ATV yayın akışında her zaman Pazartesi ve Cumartesi akşamları yer alan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında saat ve gün değişikliği yapıldı. ATV, yaz sezonunu gelmesiyle birlikte Kim Milyoner Olmak İster’in yayın gün ve saatinde değişikliğe gitti ancak bu değişikliği izleyicilerle paylaşmadı. ATV’nin resmi yayın akışında Kim Milyoner Olmak İster yarışması yer almıyor, bu yüzden de Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL’lik sorunun açılacağı yeni bölümün tarihi henüz netlik kazanmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı