Magazin

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında kimsenin görmediği 1 milyon TL'lik sorular!

Geçtiğimiz günlerde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında seyirciler nefesini tutarak yayınlanacak bölümü beklerken ATV’de beklenen bölüm yayınlanmamış ve seyircilerin de nefeslerini tutarak bekledikleri 1 milyonluk sorunun ne olduğu öğrenilememişti. İzleyiciler, 1 milyonluk soru ne oldu? Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru belli oldu mu? sorularının cevaplarını aramaya başlamıştı. Peki, 1 milyonluk soru ne oldu? Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru belli oldu mu? sorularının cevapları haberimizin detayında…

2019 Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Arda Ayten isimli Tıp öğrencisi 1 milyonluk soruya kadar gelmiş ve soruyu açtırmaya hak kazanmıştı fakat final bölümünün yayınlanmamasından dolayı izleyiciler 1 milyonluk sorunun ne olduğunu göremedi. Herkesin merak ettiği ve günlerce aradığı 1 milyonluk soru yayınlanacak olan final bölümünde ortaya çıkacak. 1 milyonluk soru belli olmasa da Tumhaber.com olarak izleyicilerle geçtiğimiz yıllarda paylaşılan 1 milyonluk soruları paylaşmak istedik.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER 1 MİLYONLUK SORU

Geçtiğimiz yıllarda izleyicilerle Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL’lik sorulardan bazıları merak edenler için paylaşılmıştı. Bu sorulardan bazıları özel merak ve ilgi isterken bazrıları ise çoğumuzun kitaplardan okuduğu fakat yakından incelemediği konuların içeriklerinden çıkarılmış sorulardır. Bu soruların 1 milyon değeri taşıması izleyiciler açısından çok önemli olmasından dolayı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında izleyicileri daha fazla merakta bırakmamak için paylaşılmıştı.

İŞTE YILLAR ÖNCE YAYINLANAN 1 MİLYONLUK SORULAR

 

 

 

  

 

 

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman? Arda Ayten kimdir? 1 milyonluk soru?

Kim Milyoner Olmak İster ne zaman yayınlanacak? 1 Milyonluk soru belli oldu mu

Kim Milyoner Olmak İster  Arda Ayten açıkladı: Bu benim gerçek 1 milyonum!

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? 1 milyonluk soru ne zaman açıklanacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı