Gündem

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? 1 milyonluk soru ne zaman açıklanacak?

Herkes nefesini tutarak bugün yayınlanacak olan Kim Milyoner Olmak İster’deki 1 milyon değerindeki soruyu merak ediyordu. ATV ekranlarında yayınlanması planlanan 1 milyonluk soru programın başlamamasıyla birlikte daha fazla merak edilir oldu. Soru belli olmadan herkes nefesini tutarak, 1 milyonluk soru belli oldu mu? Kim Milyoner Olmak İster’de 1 Milyonluk soru ne çıktı?  Kim Milyoner Olmak İster neden yok? 1 milyonluk soru ne zaman açıklanacak? sorularının cevaplarını arıyor. Peki, 1 milyonluk soru belli oldu mu? Kim Milyoner Olmak İster’de 1 Milyonluk soru ne çıktı?  Kim Milyoner Olmak İster neden yok? 1 milyonluk soru ne zaman açıklanacak?

Atv ekranlarında cumartesi günlerinde yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışması bugün yayınlanacak olan sezon finaliyle herkesin nefesini tutarak izlemesine neden olacaktı ki yarışma yerine yayınlanan film herkesin heyecanını kursağında bıraktı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Arda Ayten isimli yarışmacı 1 milyonluk soruyu görmeye hak kazandı. 1 milyonluk sorunun açılmasına vakit yetmemiş ve program sona ermişti.

1 MİLYONLUK SORU BELLİ OLDU

Arda Ayten isimli yarışmacı 29 Haziran’da yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 11 soruya da doğru yanıt vererek 1 milyonluk soruyu görme şansı yakalayarak herkesin dikkatini çekti. Herkes nefesini tutarak yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sezon finalini merak etmeye başladı.1 milyonluk soru belli oldu mu? Kim Milyoner Olmak İster’de 1 Milyonluk soru ne çıktı? diye arayan vatandaşlar 1 milyonluk soruyu programın yayınlanmamasıyla birlikte daha fazla merak etti.

ARDA AYTEN KİMDİR?

Kitaplara yönelik büyük bir ilgisi olduğunu dile getirerek insanlar tarafından merak edilen Arda AYTEN 1 milyonluk soruyu açtırma şansı yakalayarak her kes tarafından merak edilen bir isim oldu.

Henüz 19 yaşında olan ve lisans eğitimine ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde devam genç yarışmacı  Arda Ayten, yarışmadan kazandığı parayla daha fazla kitap okuyarak hayallerini gerçekleştirmeyi planlıyor.

Şimdiye kadar dört adet kitap yazdığını ifade eden  Arda Ayten’in ”Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum” şeklinde açıklamalarda bulunması seyircilerin dikkatini çekti.
Kim Milyoner Olmak İster’de büyük bir başarıyı elde eden Tıp Fakültesi öğrencisi Arda Ayten,  anne ve babasının 4 yaşında iken boşandıklarını ifade ederek babasının kendisini asla arayıp sormadığını dile getirmesi de seyircilerin dikkatini çeken başka bir olay oldu.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’E NE OLDU?

Geçtiğimiz hafta bugün yayınlanması planlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bugn yayınlanmaması sonrasında vatandaşlar ne olduğunu merak etmeye başladı. Programın sunucu Murat Yıldırım’dan herkes bir açıklama bekliyor. Şu ana kadar herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kim Milyoner Olmak İster ne zaman yayınlanacak? 1 Milyonluk soru belli oldu mu

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman? Arda Ayten kimdir? 1 milyonluk soru?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında kimsenin görmediği 1 milyon TL'lik sorular!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı