Gündem

Kim Milyoner Olmak İster ne zaman yayınlanacak? 1 Milyonluk soru belli oldu mu

Herkesin merakla beklediği Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışması normal zamana göre bugün saat 20.00’de yayınlanacağı duyurulmuştu. ATV ekranlarında şuan yayınlanması beklenen Kim Milyoner Olmak İster yarışma yerine Yenilmezler: Ultron Çağı adlı yabancı film yayınlanıyor.

Herkes merakla Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını beklerken film yayınlanması herkesi şaşırttı. Herkes Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı.

Peki, Kim Milyoner Olmak İster yarışması ne zaman? Kim Milyoner Olmak İster  saat kaçta başlayacak? Kim Milyoner Olmak İster yarışması bugün yok mu? sorularının cevaplarını merak eden izleyiciler için detaylar haberimizde…  Peki, Kim Milyoner Olmak İster yarışması ne zaman? Kim Milyoner Olmak İster  saat kaçta başlayacak? Kim Milyoner Olmak İster yarışması bugün yok mu?

KİM MİLYONER OLMAK İSTER NE ZAMAN? KİM MİLYONER OLMAK İSTER SAAT KAÇTA?

Şuanda ATV’nin yayın akışında Kim Milyoner Olmak İster yarışması yerine yayınlanan yabancı filmin ne zaman biteceği ve yarışmanın ne zaman başlayacağı merak ediliyor.Resmi bir açıklama yapılmasını bekleyen izleyiciler yarışmanın yayınlanmamasından dolayı üzülmüş durumda.

1 MİLYONLUK SORU BELLİ OLDU MU?

Kim Milyoner Olmak İster bugün yayınlanacak olan bölümde Arda AYTEN adlı yarışmacı 1 milyonluk soruyu görme hakkını kazanmıştı.Yayın akışında filmden sonra da başka filmlerin yer alması yarışmanın bugün yayınlanmayacağını gösteriyor.Yarışmanın yayınlanmamasının sebebinin ise ne olduğu bilinmiyor.

ATV’DE ŞUANDA YAYINLANAN YABANCI FİLM

ATV YAYIN AKIŞI

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman? Arda Ayten kimdir? 1 milyonluk soru?

Kim Milyoner Olmak İster  Arda Ayten açıkladı: Bu benim gerçek 1 milyonum!

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? 1 milyonluk soru ne zaman açıklanacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında kimsenin görmediği 1 milyon TL'lik sorular!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı