Magazin

Kim Milyoner Olmak İster Bu Akşam mı Yayınlancak? Arda Ayten 1 milyonluk soruya cevap verdi mi?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanması beklenen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının final bölümünün yayınlanmaması herkesin merakta kalmasına neden oldu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını merakla takip eden izleyiciler final bölümünün yayınlanmamasının ardından Kim Milyoner Olmak İster bu akşam mı yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster ne zaman yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten 1 milyonluk soruya cevap verdi mi? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Kim Milyoner Olmak İster bu akşam mı yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster ne zaman yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten 1 milyonluk soruya cevap verdi mi? sorularının cevapları haberimizde…

KİM MİLYINER OLMAK İSTER NE ZAMAN YAYINLANACAK?

19 yaşındaki Tıp öğrencisi Arda Ayten’in 1 milyonluk soruya gelmesinin ardından izleyiciler nefesini tutarak Arda Ayten’in soruya doğru mu yanlış mı cevap verdiğini merak etmesinin yanı sıra Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının final bölümü yayınlanmamasından dolayı ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı. İzleyiciler nefeslerini tutatarak Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yayınlanacağı günü bekliyor.

KİM MİLYINER OLMAK İSTER BU AKŞAM MI YAYINLANACAK?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Murat Yıldırım’ın hiçbir açıklama yapmaması ve 1 milyonluk soruyu sezon sonuna sakladığını dile getirmesinin ardından programın yayınlanmaması herkesin dikkatini çekti. İzleyiciler Cumartesi gününden itibaren yayınlanması gereken sezon finalini merak etmeye başladı. Arda Ayten’in ne kadar kazandığını merak eden izleyiciler Kim Milyoner Olmak İster bu akşam mı yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster ne zaman yayınlanacak? Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten 1 milyonluk soruya cevap verdi mi? sorularının cevapsız kaldı.

İZLEYİCİLER MERAKTA KALDI

Atv’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yayınlanacağı tarih ve saat merak edilirken yetkililerin konu hakkında açıklama yapmaması herkesin merakta bırakmış durumda. İzleyiciler yarışmanın yayınlanacağı tarih ve saati araştırdığı bugünlerde kanal yöneticilerinde ve program yöneticilerinden bir açıklama bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı