Magazin

Kim Milyoner Olmak İster  Arda Ayten açıkladı: Bu benim gerçek 1 milyonum!

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma ile adını duyuran Arda Ayten’in sosyal medya platformu instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşım yine herkesin takdirini kazandı. Bugün yayınlanması beklenen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma yayınlanmayınca 1 milyonluk soruyu gören Arda Ayten’in yapmış olduğu paylaşım akılları karıştırdı. Kim Milyoner Olmak İster yayınlanmayacak mı? Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten ne kadar kazandı? Arda Ayten Kim Milyoner Olmak İster ne zaman yayınlanacak? sorularının cevaplarını merak eden izleyiciler ATV tarafından ya da programın yöneticileri tarafından açıklama yapılmasını bekliyor.

SEYİRCİLERİN AKLI KARIŞTI
 
Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma ile adını duyuran Tıp öğrencisi Arda Ayten’in 6 gün önce sosyal medya platformu instagram üzerinden yaptığı paylaşım seyircilerin aklını karıştırdı.

BU BENİM GERÇEK 1 MİLYONUM

Sosyal medya platformu instagram üzerinden ailesinin fotoğrafını paylaşan Arda Ayten, “Bu benim gerçek 1 milyonum! Sizin desteğiniz olmasa, Emekleriniz olmasa… Teşekkürler ailem. İyi ki varsınız…” diyerek 1 milyon değerindeki soruyu bilemedi mi acaba? sorusunun sorulmasına neden oldu. Takipçileri Arda Ayten’in paylaşımının altında çeşitli yorumlar yaptı. bu yorumlardan bazıları şöyle:

ibrahimcengiz_27 : 16 bin aldı arkadaşlar tahminim bu yönde yayın aylar öncesine yapıldı bu hafta tv de verilir son soruya cvp verdi ve kaybetti diye tahmin ediyorum yüz ifadesi bunu gösteriyor tabi şu da büyük ihtimal soruya cevap verecekti riske atmadı 250 bin aldı ve cevapladığı secenek doğru cıktı bu ikisinden biri yuzde 99

minamerica_fl : Allah ayagini tasa degdirmesin canim yavrum.. ailene de helal olsun…

ezgix_03: Kitap okumanın faydaları..Bence 1 milyona ulaşmanın bir nedeni ise kitap okumaktı. En sevdiğin kitapları önersen ne iyi olur.

Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü ne zaman? Arda Ayten kimdir? 1 milyonluk soru?

Kim Milyoner Olmak İster ne zaman yayınlanacak? 1 Milyonluk soru belli oldu mu

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? 1 milyonluk soru ne zaman açıklanacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında kimsenin görmediği 1 milyon TL'lik sorular!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı