Kemal Kılıçdaroğlu seçildiği takdirde , 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde tüm öğretmenlere bir maaş ikramiye vereceklerini söyledi

Kemal Kılıçdaroğlu bugün meclisteki grup toplantısında konuştu.

Seçim vaadlerini sıralayan Kemal Kılıçdaroğlu seçildiği takdirde , 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde tüm öğretmenlere bir maaş ikramiye vereceklerini söyledi.

Öğretmenlere 1 maaş ikramiye sözü

Seçim yapıldığında, seçimi kesin kazacanlarını ifade eden Kemal Kılıçdaroğlu, bugün meclisteki grup toplantısında konuştu ve seçim vaadlerini yineledi. CHP lideri iktidara geldiklerinde  24 Kasım Öğretmenler Günü'nde tüm öğretmenlere bir maaş ikramiye vereceklerini bir kez daha aktardı.

Köy okullarını tekrar açacağız

Öğretmen sorunlarının çözülmediği takdirde ülke sorunlarınında çözülmeceyeceğini ifade eden Kılıçdaroğlu, öğretmenleri toplumun en saygın kişisi yapmaları için her türlü  çabayı göstereceklerini söyledi. Okullardaki öğretmen açığı sorununu da çözeceklerini söyleyen CHP lideri,ikili eğitim ve birleştirilmiş eğitimi bitireceklerini, köy okulları tekrardan açacaklarını aktardı.

Gözden kaçırmayın

Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar! Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar!

"OKULLARDAKİ AÇIKLARI BİTİRECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları;

Okullardaki öğretmen açığını bitireceğiz. İkili eğitim ve birleştirilmiş sınıf uygulamasına son vereceğiz. Köy okullarını tekrar açacağız.