Gündem

Kılıçdaroğlu Partisinin Grup Toplantısında Meydan Okudu! Erken Seçim Çağrısında Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Erken seçim çağrısında bulunan Kılıçdaroğlu meydan okudu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı grup toplantısında erken seçim ve gündeme dair açıklamalarda bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu erken seçimle  ilgili olarak 17 ay beklemeyelim gerek yok gelin seçimleri erken yapalım diye seslendi. El mi yaman bey mi yaman. Kim milletten kaçmıyor çıksın ortaya diyerek meydan okudu. Açık bir dille konuştuğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu millete gidelim diye çağırıda bulundu. Sen milletten kaçmıyorsan, gel kardeşim açıkça sana meydan okuyorum diyerek erken seçim konusunda iddiasını ortaya koydu. Bu açıklamanın ardından AK Parti cephesinden nasıl bir cevap gelecek merakla bekleniyor. Zira erken seçim konusunda AK Partili yetkililerden açıklama gelmişti. Gündemlerinde erken seçim olmadığını vurgularken, önümüzdeki işlerimizi tamamlamakla meşgulüz gibi açıklamalarla erken seçimin önünü kapatmışlardı. Ama Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu hodri meydan erken seçim çağırısına nasıl bir tepki gelecek bunu ilerleyen günlerde göreceğiz. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı grup toplantısında uyuşturucu ile mücadele önergesinin Ak Parti’nin reddettiğini söylerken vatandaşlara şöyle seslendi. Annelere seslenen Kemal Kılıçdaroğlu eğer Ak Partili bir milletvekili gelip size bir derdinizin olup olmadığını sorarsa onlara çocuklar uyuşturucuya bulaşmasın diye Cumhuriyet Halk Partisi bir önerge vermiş neden hayır dediklerini sorun diye seslendi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yapmış olduğu grup toplantısında AK Partiye yönelik söylemlerine nasıl bir karşılık gelecek şimdilik bekleniyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı