Kemal Kılıçdaroğlu Twitter hesabından Devlet Bahçeli'nin kendisine yönelik tweetini alıntıladı ve sadece emoji ile yanıt verdi.

CHP Gnelel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Twitter yanıtı gündem oldu.

MHP'li Devlet Bahçeli, Diyarbakır ziyaretine giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alarak Twitter hesabından yüklendi.

Devlet Bahçeli tweetinde "Kemal Kılıçdaroğlu’nun Diyarbakır ziyareti, Türkiye’nin öncülüğünde Antalya Diplomasi Forumu’nda bir araya gelen Rusya Dışişleri Bakanı ile Ukrayna Dışişleri Bakanı’nın ateşkes ve barış arayışını kundaklama girişimidir ve dış bağlantılı siyasi bir operasyondur." ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Kemal Kılıçdaroğlu Devlet Bahçeli'ye yine Twitter üzerinden yanıt verdi. CHP Başkanı MHP Başkanı'na emojili yanıt verdi.

Gözden kaçırmayın

Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde? Ümitcan Uygun 10 Yıl Hapis Cezasını Nihayet Alabildi! Tutuklandı! Peki Hangi Cezaevinde?

Kemal Kılıçdaroğlu MHP liderinin kendisini hedef alan tweetini alıntıladı ve gençlerin sıklıkla dalga amaçlı kullandığı bir emoji ile yanıt verdi. Bu tweet kısa süre içinde binlerce yorum ve beğeni etkileşimi aldı. 

Kimi kullanıcılar Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanıtını "Bu ne böyle kaç yaşında adamsın bir de parti başkanısın ergen gibi ciddiyetsiz" diye tepki gösterirken kimi kullanıcılar ise "Harika yanıt ağlat " diye yazarak destek verdi. 

İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun o paylaşımı;

Ekran Alıntısı-7