Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, oyuncu olmadan önceki hayalini anlattı. Basketbola karşı olan sevgisinden bahseden Bürsin, dövüş sporlarına karşı ilgisi olduğunu ve oyuncu olmadan önce de dövüş antrenörü olmak istediğini söyledi.

Son olarak rol aldığı 'Sen Çal Kapımı' dizinde oyunculuk başarısını konuşturan Kerem Bürsin, basketbol sevgisini ve dövüş sporlarına olan merakını anlatı. Amerika'dan Türkiye'ye gelmeden önce dövüş antrenörü olabilirdim diyen Bürsin, dövüş sporunu çok sevdiğini söyledi.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

kerem bürsin-1

Anadolu Efes Stüdyo'ya konuk olan ve hakkında merak edilenleri yanıtlayan ünlü oyuncu Kerem Bürsin, ABD'den Türkiye'ye gelmemiş olsaydı yine oyunculukla ilgili bir şeyler yapabileceğini belirtti. Şayet oyuncu olmasaydı karma dövüş sanatları organizasyonu olan UFC’de (Ultimate Fighting Championship) sporcu olmayı istediğini söyleyen Bürsin, sporcu olmasa bile organizasyonda bir farkı bir pozisyonda da yer alabileceğini ifade etti.

kerem bürsin

34 yaşındaki ünlü oyuncu, basketbolun hayatında büyük bir yere sahip olduğunu belirterek gelecek hayalleri ile ilgili de konuştu. Bürsin, hayalleri arsında oyunculuk alanında yurt dışına daha çok açılmak istediğini söyledi ve doğa ile ilgili pozitif şeyler başarmak istediğini, ayrıca kadın hakları alanında da bazı çalışmalar yapmayı planladığını açıkladı.