Kendisine Teşekkür Edilmediği İçin Darülaceze Yetkililerine Bağıran Murat Övüç'e Kurumdan İlginç Yanıt

Darülacezeye yaptığı yardımlardan ötürü teşekkür alamadığını söyleyip, sosyal medya hesabından şiddetli tepki gösteren fenomen Murat Övüç'e, Darülaceze Başkan Yardımcısı Ahmet Malatyalı'dan yanıt gecikmedi. Malatyalı, gönülden verenlere okkkalı bir teşekkür edeceklerini söyledi.

Kendisine Teşekkür Edilmediği İçin Darülaceze Yetkililerine Bağıran Murat Övüç'e Kurumdan İlginç Yanıt
28 Nisan 2020 - 14:44

Dün, sosyal medya hesabından Darülaceze Başkanı'na bağırdığı anları paylaşan Murat Övüç'e bugün, başkan yardımcısından yanıt gecikmedi.


Sosyal medya hesabında çektiği içeriklerle sürekli gündeme gelen fenomen Murat Övüç, mahallesindeki darülacezeye sık sık giderek çeşitli yardımlarda bulunduğunu fakat buna rağmen karşılığında kurum ya da yetkilileri tarafından herhangi bir teşekkür edilmediğini vurguladı. Ayrıca, bundan sonraki süreçte herhangi bir kuruma herhangi bir yardımda da bulunmayacağını söyleyen Övüç, haftanın üç günü gidip yardım ettiğini söyledi. Öfkeyle, kurum başkanının kendisine teşekkür etmesini istedi ve çektiği vidyo ile bağırarak kim olduğunu sordu.Darülaceze Başkan Yardımcısı Ahmet Malatyalı, yine aynı platform üzerinden Murat Övüç'ün sorularını yanıtladı. Ahmet Malatyalı ise çektiği vidyo ile Murat Övüç'ü nezakete davet ederken, aynı zamanda kendisini gösteriş için değil, gönülden verenlerin arasında görmek istediğini vurguladı. Başkan Yardımcısı, kurum olarak 126 yıldır gönülden destek verenler sayesinde hizmet etmeye devam ettiklerini belirtti. Sosyal ağlarda Murat Övüç'e, Darülaceze Başkanı'na edepsizce hitap ettiğini hatırlatan Ahmet Malatyalı, üslup uyarısından sonra konuyu hizmete getirerek, bunun içten gelerek yapılması durumunda okkalı bir teşekkür edileceğini beyan etti.


Murat Övüç'ün vidyosu sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılanırken, Darülaceze Başkan Yardımcısı Ahmet Malatyalı verdiği yanıtla kibar bir üslup beklediklerini ve kendi kusurlarının ise Övüç'ü takip etmemek olduğunu hatırlattı.


Dün yine sosyal medya hesabından paylaşımda bulunun Murat Övüç, bir polisin kendisine "iğrençsin" dediğini söyleyerek gündeme gelmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum