Kendisine hakaret Eden Takipçisini Dediğine Pişman Etti! Seda Sayan'dan Küfürlü MesaJ!

Sosyal medyayı en etkin kullanan sanatçılar arasında ünlü şarkıcı Seda Sayan da bulunuyor. Seda Sayan bugün sosyal medyada kendisi hakkında “edepsiz” diyen takipçisine çok ağır cevap verdi. Erkek takipçisine küfreden Seda Sayan sosyal medyanın da en çok konuşulan ismi oldu.

Kendisine hakaret Eden Takipçisini Dediğine Pişman Etti! Seda Sayan'dan Küfürlü MesaJ!
08 Ekim 2020 - 19:13


Türkiye'de sanatçılar arasında dobralığı ile tanınan Seda Sayan bugün sosyal medya üzerinden bir takipçisi ile girdiği sözlü tartışma ile gündeme geldi. Bir takipçisinin Muzazzez Ersoy'un yaptığı bir paylaşımı Seda Sayan'a iletmesi ile başlayan tartışma küfürle sonuçlandı.

ESTETİK POLEMİĞİ BAŞLADI!

Ünlü sanatçı Muzazzez Ersoy sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Kendine benzemek ne güzel, filtresiz” diyerek fotoğrafını takipçileri ile paylaştı. Seda Sayan'ın bir takipçisi ise son günlerde estetik operasyonları ile magazin gündeminden düşmeyen Seda Sayan'a laf söylendiğini ünlü sanatçıya aktardı. Seda Sayan ise mesaja, “Kendilerini gerdirip gerdirip söylemeye cesaret edemeyenler. Ah doktor Serdar senin kimlere elin değmedi ama yürekleri yetmez söylemeye” cevabını verdi.
KİMSEDEN GİZLİ SAKLIM YOK

Sosyal medyada açıklamalarını sürdüren Seda Sayan, “Benim kimseden bugüne kadar gizlim saklım olmadı. Allah'ın bildiğini kulundan neden saklayayım. Daha güzel görünmek için estetik yaptırdım ve yaptırmaya devam edin. Çatlasın düşmanlarım.” dedi.

SEDA SAYAN'A TAKİPÇİSİ HAKARET ETTİ!


Seda Sayan'ın bu mesajları kısa sürede büyük ilgi gördü ve bir erkek takipçisi ünlü sanatçıya tepki göstererek, “Muazzez Ersoy gerçek bir sanatçı. Sesiyle gündeme gelen doğal bir kadın. Senin gibi evlilikleriyle, estetikleriyle gündem olmuyor. Onda Allah korkusu var. Seda Sayan Allah'tan da korkmaz kuldan da utanmaz. Edepsiz bir insan.” yorumunda bulundu.

HAKARETE KARŞILIK SEDA SAYAN'DAN KÜFÜR GELDİ

Takipçisinin bu yorumunu okuyunca çılgına dönen Seda Sayan'ın tepkisi ise çok sert oldu. Takipçisine küfreden Seda Sayan, “Ulan .... sen kimsin ki benim Allah korkumu sorgulayabiliyorsun.” diyerek konuya son noktayı koydu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum