Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Sinem Kobal, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlarken kızları Lalin ile ilgili de konuştu.

“Kim Milyoner Olmak İster” yarışma sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ile eşi oyuncu Sinem Kobal önceki gün Ortaköy’de görüntülendi. Ekim 2020’de çocukları Lalin’i kucaklarına alan çift gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin kızları Lalin ile ilgili sorularını da cevaplayan çift ile gülümseten bir sohbet edildi. “Anne baba olmak dünyadaki en güzel şeylerden birisi.

Lalin sohbeti

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

İyi ki doğmuş” diyen çift ardından söz Lalin’in kime benzediğine geldiğinde Kenan, “Kızımız annesinin kopyası, yüz hatları aynı Sinem. Bakışları ise ben. Gözleriyle herkesi azarlayabilir. Beğenmediği bir şey olursa, bakışlardan hemen anlaşılıyor” diye konuştu.
Güzel oyuncu Sinem Kobal ise “Bazen içimden ‘Kenan bakıyor’ diyorum.” dedi. Öte yandan gazetecilerin ikinci bir bebek akkındaki sorusu “İkinci bebek gelir mi?” sorusuna gülerek “Daha Lalin’i anlatmadan, hemen başka çocuğa geçtiniz” yanıtını vererek gülerek gazetecilerin yanından ayrıldılar.