Kemal Gülman kimdir? Kemal Gülman nereli? Kemal Gülman kaç yaşında? Kemal Gülman serveti ne kadar? Kemal Gülman nerenin sahibi? Kemal Gülman karısı kim? Kemal Gülman sevgilisi kim?

Feryal Gülman ile olaylı boşanma davası yaşayan Kemal Gülman genç sevgilisini dövdüğü iddialarıyla yeniden gündemde.

Cemiyetin ünlü simaları Kemal Gülman ile Feryal Gülman'ın boşanmasındaki olaylar çok konuşulmuştu. Hatta Fox Tv'nin Yasak Elma dizisinin başlangıç ilhamı Kemal Gülman ile Feryal Gülman'ın ihanet ve boşanma sürecinden ilham alındığı iddiaları ortaya atılmıştı.

Kemal Gülmen karısı Feryal Gülman'ı karşılama hostesi genç bir kızla aldatmış hatta genç kız daha sonra mahkemede iddiaları kabul etmişti. Çekişmeli boşanma davası sürerken Kemal Gülman bu sefer de genç avukatı ile ilişki yaşamaya başlamıştı. 

Kemal Gülman'ın sevgilisi Eda Cideli'de geçtiğimiz günlerde Gülman'dan şiddet gördüğünü açıklamıştı. Kemal Gülman bu iddialar için "Ufacık kız yok öyle bir şey, ilişkimiz de yok. Çocuk o daha 28 yaşında" diyerek şaşkınlık yaratmıştı. Kemal Gülman ile Eda Cideli'nin samimi fotoğrafları magazinde yer almıştı.

Peki Kemal Gülman kimdir? Kemal Gülman nereli? Kemal Gülman kaç yaşında? Kemal Gülman serveti ne kadar? Kemal Gülman sahibi olduğu holdin? Kemal Gülman ne iş yapıyor?

Kemal Gülman Kimdir?

1932 doğumludur. 1952 senesinde kurulan Gülman Group'un yönetim kurulu başkanıdır.

Gülman Group ticaret ve sanayi, gayrimenkul, lojistik, ticari gayrimenkul yatırımları alanında faaliyet göstermektedir.

Kemal Gülman'ın eski eşi Feryal Gülman ile arasında 32 sevgilisi Eda Cideli ile ile arasında 62 yaş vardır.

Feryal Gülman Kimdir?

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

1964 Ankara doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur. Alarko ve Leyla Alaton ile kurduğu gayrimenkul sektöründeki ortalıklarla iş hayatında yer alırken Kemal Gülman ile evliliği sonrası kariyerini bırakmış ve çocuk sahibi olmuştur.

Eda Cideli Kimdir?

Eda Cideli, Kemal Gülman'ın boşanma avukatı ve sevgilisidir.