Oyuncu Ahsen Eroğlu'nun sevgilisi Kemal Ertuğ kimdir? Kemal Ertuğ nereli? Kemal Ertuğ kaç yaşında? Kemal Ertuğ ne iş yapıyor? Kemal Ertuğ ne mezunu? Kemal Ertuğ ile Ahsen Eroğlu nasıl tanıştı? Kemal Ertuğ ile Ahsen Eroğlu kaç yıldır sevgililer?

Geçen sezon ekranlarda yayınlanan Menajerimi Ara dizisiyle ünlenen Ahsen Eroğlu'nun sevgilisi Kemal Ertuğ merak edildi.

Star Tv'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde canlandırdığı Dicle karkateriyle ünlenen genç oyuncu Ahsen Eroğlu şu sıralar sevgilisiyle magazin ve sosyal medya gündeminde.

Ahsen Eroğlu ve sevgilisi Kemal Ertuğ birlikte kadrosunda Aslı Enver, Güven Murat Akpınar, İpek Bilgin, Cem Yiğit Üzümoğlu'nun yer aldığı Sırça adlı tiyatro oyununun galasına katıldı.

Ahsen Eroğlu ile sevgilisi Kemal Ertuğ magazincilerin karşısında soruları yanıtladı. Kemal Ertuğ kimdir merak edildi. Kemal Ertuğ ile Ahsen Eroğlu nasıl tanıştı. Genç çift bu soruları yanıtladı.

Ahsen Eroğlu sevgilisi Kemal Ertuğ ile uzun zamandır tanıştıklarını anlattı.

Eroğlu açıklamasında "Aslında çok uzun zamandır tanışıyorduk. Yılbaşında aşk yaşamaya başladık. İlişkimiz güzel gidiyor." dedi.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Peki Kemal Ertuğ kimdir?

Kemal Ertuğ'un resim sanatıyla uğraştığı öğrenildi. Kemal Ertuğ'un instagram hesabı kemug 'dur. Kemal Ertuğ kaç yaşında ve nereli olduğunda dair ise bir bilgi henüz öğrenilemedi.