Dünyanın en iyi bilardo oyuncularından biri olan Ronnie O’Sullivan, arkadaşlarıyla birlikte gittiği kebap restoranından yemeğe daldı ve maça gideceğini unuttu.

İngiltere Açık turnuvasında düzenlenen bir maça katılacak olan Ronnie O’Sullivan isimli ünlü bilardı oyuncusu, maça bir Türk restoranında kebap yediği için geç kaldı. O’Sullivan, maça neden geç geldiğini ise yemek yüzünden ifadelerini kullanarak anlattı.

İngiltere'nin Milton Keynes kentinde bulunan Marchall Arena'da düzenlenen bilardo turnuvasına katılacak olan Ronnie O'Sullivan, maçtan önce arkadaşlarıyla bir Türk restoranına gitti ve kebap siparişi verdi. Üzerine de baklava tatlısını yiyen O'Sullivan, maça gideceğini hatırladı ve hemen restorandan çıktı. Turnuva maçına sadece 7 dakika kala yetişebilen Ronnie O'Sullivan gecikmesi turnuvada açıklık getirdi.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Ronnie O’Sullivan
Yemeğini aceleyle yemek yerine maça geç kalmayı tercih ettiğini söyleyen O'Sullivan, 'Kebabı bitirmesi gerektiğini ve üstüne de baklava yediğini belirtti. Ünlü bilardocu disiplinsizlik olarak değerlendiren davranışını 'maça gittiği sırada üzerinden kot pantolonum ve spor ayakkabıları olduğunu ve çok dağınık göründüğünü belirterek kabul etti.

Roket lakabı ile bilinen O'Sullivan, maça geç kalsa bile İngiliz rakibi Michael Georgiou'yu yenerek son 32'ye kaldı.