Merakla beklenen yeni dizi Kara Tahta ne zaman başlıyor? Kara Tahta oyuncu kadrosunda kimler var? Kara Tahta konusu ne?

Yaz dizileri çekimleri başladı. Onlardan biri de merakla beklenen yeni dizi Kara Tahta oldu. Peki Kara Tahta oyuncuları kim? Kara Tahta konusu ne? 

Yeni başlayacak olan diziler bir bir görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Onlardan biri de özellikle gençlerin merakla beklediği Kara Tahta dizisi. 

Miray Daner ve Furkan Andıç'ı buluşturan yeni dizi Kara Tahta çekimleri başladı. Dizinin ilk bölüm yayın tarihi de belli oldu. Peki Kara Tahta dizisi ne zaman başlıyor?

Yapımcılığını Üs Yapım'ın üstlendiği Süreyya Yaşar Önal imzalı başrollerinde Miray Daner ve Furkan Andıç'ın yer aldığı kadrosunda Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıdar gibi isimlerin yer aldığı yeni dizi Kara Tahta başlıyor!

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturduğu Kara Tahta dizisinin senaryosunu ise Erkan Birgören yazıyor.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Kara Tahta ilk bölüm ne zaman?

Yeni dizi Kara Tahta ilk bölüm yayın tarihi de açıklandı. Kara Tahta dizisinin ilk bölümü 30 Mart Çarşamba günü seyirci ile buluşacak.

KARA TAHTA KONUSU 

Lisede arkadaşları tarafından zorbalığa uğrayan Atlas yıllar sonra okuluna matematik öğretmeni olarak atanır. Atlas burada lise aşkı Irmak'la yüzleşmek zorunda kalcaktır.