Çarşamba akşamları TV ekranları dizi rekabetine doyacak. Rekabete en hazır dizi sizlerle. İşte o dizi.

Fox TV geçen sezon olduğu gibi bu sezondan haftanın hemen her günü reytinglerde zirveye oynamak için tüm hazırlıklarını tamamladı. Kanal bu sezon için 11 proje ile ekranları kasıp kavurmak istiyor. Geçen sezondan devam eden, belirli seyirci kitlesine sahip dizilerinin yanına yeni sezon için özel olarak hazırlanan projeleri de ekleyen kanal dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

En Dikkat Çekeni Kanunsuz Topraklar

Fox TV’nin yeni sezon için hazırladığı 11 projenın arasında en fazla beklenti sahibi olan dizi ise belkide Kanunsuz Topraklar. Özellikle çarpıcı hikaye kurgusu ile sadece fragmanlarıyla dahi ilgi çekmeyi başaran dizi 29 Eylül’de izleyici ile buluşacak. Böylece çarşamba akşamlarının çekişmeli rekabetine Fox TV’nin elindeki kozu Kanunsuz Topraklar olacak.

Başroller Bilgiç ve Güneş

Yeni sezon için oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken dizi artık ekranlarla buluşmak için gün sayıyor. Kadın başrol oyuncu pozisyonunda Esra Bilgiç, erkek başrol oyuncu pozisyonunda ise Uğur Güneşin yer aldığı dizinin hikaye kurgusu da bir zamanların kanayan bir sosyal yarasına parmak basıyor.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Dizinin Öyküsü

Zonguldak’taki kömür madenlerinde yaşanan bir kaza ve bu kaza sonrasında madencileri ölüme terk eden zalim bir patrona karşı, ufak bir kasabada annesi ve kardeşleriyle yaşayan ve bu maden de çalışan ismin aralarındaki mücadeleyi konu ediniyor. Dizide aynı zamanda romantik bir aşk hikayesine d yer verilmiş durumda. Madende çalışan ve sisteme baş kaldıran isim olan Davut ile madenin patronu olan Malik Bey’in kızı Gülfem’in birbirlerinden tamamen farklı hayatları arasında nasıl bir aşk yaşadıkları izleyiciye aktarılacak. Tabiki dizi bir başkaldırı ve hak arama, güçlünün karşısında mazlumun yanında durma mücadelesi ile ön planda olacak.

Dizi yeni sezon için hazırlıklarını tamamlamaya çalışırken Zonguldak’ta çekimler devam ediyor. Tarih olarak 1939 yılında geçen dizi, geçmişin tozlu rafları arasında veilen bir hak arama mücadelesini ekranlara taşıyacak.