Kanal D'nin iddialı dizisi Yargı'nın ekrana gelmesine saatler kaldı. İzleyiciler dizinin konusunu, oyuncu kadrosunu ve yayın saatini merak etmeye başladı. İşte Yargı'ya dair bilinenler...

Gözden kaçırmayın

Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü? Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü?

Ünlü oyuncular Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz, Kanal D'nin yeni dizisi Yargı'da buluştu, hayranları dizinin yayınlanacağı anı iple çekmeye başladı.

Yargı dizisinin konusu, oyuncu kadrosu, yayın günü ve saatine dair bilgiler de kamuoyuyla paylaşıldı.

Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor, Yargı dizisi ilk bölüm ne zaman ve saat kaçta yayınlacak gibi soruların yanıtlarını tümhaber.com derledi. İşte merakla beklenen Yargı dizisine dair bilinenler...

Yargı dizisi konusu ne?

Senarist Sema Ergenekon'un kaleminden çıkan Yargı dizisi, adalet kavramını ve aile değerlerini sorguluyor. Dizide, idealist Savcı Ilgaz ile sınır tanımayan Avukat Ceylin arasında geçen, ters köşelerle dolu olayları ele alınıyor. 

Yargı dizisi oyuncuları

Yargı dizisinin başrollerini ünlü oyuncular Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu paylaşıyor,

Dizide ayrıca Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş gibi isimler de yer alıyor.

yargı savcı ılgaz kaan urgancıoğlu

Kaan Urgancıoğlu'nun hayat verdiği Savcı Ilgaz, kurallara sonuna kadar bağlı ve doğrulardan şaşmayan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Ailesine bağlılığı, soğukkanlılığı ve dürüstlüğüyle dikkat çeken Ilgaz, hayatta bağlı olduğu değerleri sorgulatacak bir olayla karşı karşıya kalıyor. Bu sebeple Ceylin’le yollarının kesişmesi, ikiliyi dönülmez bir sürece sürüklüyor.

yargı avukat ceylin pınar deniz

Kural tanımaz ve inandıkları uğruna sınırları zorlamaktan çekinmeyen cevval Avukat Ceylin'i ise Pınar Deniz canlandırıyor.

Tuttuğunu koparmasıyla bilinen Ceylin’in aldığı bir dava, genç kadının hayattaki en büyük sınavı oluyor.

Yargı dizisi 1. bölüm ne zaman yayınlanacak?

“Aileden birine ait utanç, ömür boyu gölgen olur!” sözünden yola çıkan ‘Yargı dizisi, bu akşam (19 Eylül Pazar) saat 20.00'de ilk bölümüyle Kanal D’de izleyici ile buluşuyor.

Uzak Şehrin Masalı ve İkimizin Sırrı ile yarışacak

Son reytinglere bakıldığında Yargı'nın en büyük rakiplerinin Fox TV'deki Uzak Şehrin Masalı ile ATV'deki İkimizin sırrı dizilerinin olduğu görülüyor.

Uzak Şehrin Masalı geçen hafta Total'de  2, AB ve ABC gruplarında ise 3. sırada yer almıştı.

İkimizin Sırrı ise Total, AB ve ABC gruplarında 4'üncülük koltuğuna oturmuştu.