Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi final kararı aldı! Dizinin final tarihinin açıklanması şok etkisi yarattı. Hayranlar hem kanalı hem yapım şirketini topa tuttu'

Kanal D'nin geçen sezona damga vuran dizisi bu sezon beklenen reytinglerin çok altında kaldı. Dizi final kararı kaldı!

Geçen sezon Kanal D'nin Camdaki Kız ve Sadakatsiz dizileri reyting rekorları kırmış sosyal medyada da her bölüm TT olmayı başarmıştı. Ancak bu sezon diziler büyük bir ivme kaybetti ve reytinglerde ilk üçü dahi bulamadı. 

Başrollerinde Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Nur Sürer, Feyyaz Şerifoğlu gibi oyuncuların yer aldığı Gülseren Budayıcıoğlu uyarlaması Camdaki Kız için final söylentileri sürerken şok final kararı o diziden geldi. Camdaki Kız son bölümde artan reyrtinglerle zirveye yeniden yerleşince final kararı askıya alındı. Ancak kanal başka bir dizinin fişini çekti.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Kanal D bu sezon da adından barşollerinde Pınar Deniz ve Kaan urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisiyle söz ettirmeyi başarmış Instagram magazin sayfalarının da reklamı dizi büyük bir sükse yapmıştı.

İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz de bu sezon orjinal hikayeden sapmıştı. Dizinin orjinal hikayesinin bitmesiyle dizi uzatılmıştı. Ancak bu uzayış pek faydalı olamadı ve reytingler yeni diziler karşısında düşüşe başladı.

Dizide karakterlerin keskin değişimi ve konuların abartılarak hep aynı şekilde ilerlemesi seyirci tarafından hissedildi ve reytingler de düşüş kaçınılmaz oldu. Özellikle dizide son sezon Ali olaylarının temelde olması, Asya karakterinin mağrur bir hale getirilerek ilk bölümlerdeki o intikamcı zeki acımasız güçlü kadının tam aksi şekile getirilmesi Volkan karakterinin güçlendirilmesi ve Tekirdağ'ın en güçlü adamının bir anda basiretsiz olması ve Derin karkaterinin aşırı derecede takıntılı hali seyirciye öf dedirttese de dizi yinede başarılı oyunculukları ve çekimiyle ilk 5'de yer alabildi. Ancak bu oranlar diziyi kurtaramadı.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz final kararı aldı. Diznin final tarihi de açıklandı. 

Sadakatsiz dizisinin son 10 bölümü kaldığı öğrenildi. Yani dizi 60. bölümde ekranlara veda edecek. Sadakatsiz dizisinin kadrosuna bu sezon Berkay Ateş dahil olmuş son olark da diziye Aslı Orcan ve Sarhat Parıl dahil edilmişti.