Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin final yapıyor! Peki ama neden? Yemin dizisi neden bitiyor? İşte sebebi!

Kanal 7'nin sevilen dizilerinden biri olan Yemin dizisi final yapıyor! 

Geçtiğimiz seneden beri final yağacağı konuşulan Kanal 7 dizisinin finali kesinleşti! Başrollerinde Gökberk Demirci, Özge Yağız, Setenay Suer gibi isimlerle yola çıkan Yemin dizisi final yapıyor!

5. sezonu onaylandığı konuşan Yemin dizisi final iddiaları kesinleşti! Haftasonları Kanal 7 ekranlarında seyirci ile buluşan Yemin dizisi final yapıyor!

yemin-243-750x375-c

Gökberk Demirci'nin başrolünde yer aldığı Yemin dizisi final tarihi de belli oldu. Yemin dizisi sezon sonunda ekranlara veda edecek.

Özge Yağız'ın diziden ayrılması sonrası dizi kan kaybetmiş ancak yine de ekranlarda tutunmaya devam etmişti. Reyhan ve Emir çiftinin aşkı bitirilip Gülperi'nin gelmesiyle yeni partner uyumu seyrici tarafından beğenilmemişti. 

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Bu sırada Gökberk Demirci ile nişanlı olan Özge Yağız Yemin dizisinen ayrıldıktan sonra yükselişini sürdürürken Demirci ile olan ilişkisi de ayrılığa doğru yol aldığı konuşulmuştu. 

Kanal 7'nin Yemin dizisini bitirmesini ardında yeni bir diziye hazırlık olduğu kulislerde konuşuluyor. Bir başka iddiaya göre ise Gökberk Demirci'nin başka projelerde yer almak istemesi.