Lüleburgaz'da yaşayan 42 yaşındaki Gökay Tuncel isimli kadın, sokak ortasında, önceden tanıdığı Selçuk G. tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

42 yaşındaki bir kadının vahşice öldürüldüğü olay Lüleburgaz'da yaşandı.

Gelen bilgilere göre ilçede bir kamu kurumunda çalışan 44 yaşındaki Gökay Tuncel, akşam saatlerinde evine gitmek için çıktığı yolda, önceden tanıdığı 44 yaşındaki Selçuk G. tarafından henüz bilinmeyen nedenle bıçaklandı. Cinnet geçiren zanlı sonrasında ise aynı bıçakla kendini yaraladı.

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor! Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor!

Genç kadın kurtarılamadı

İkili bıçak darbeleriyle kanlar içinde kalırken, olayı gören mahalleli durumu hemen 112 sağlık personeline ve ekiplere bildirdi. Kısa süre içinde olayın yaşandığı yere gelen ekipler, ikiliyi hemen hastaneye kaldırdı. Durumu ağır olan İlknur Gökay Tuncel, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

Durumu ağır olan Selçuk G. ise Edirne’de Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilerek, tedavi altına alındı. Selçuk G.'yi önceden tanıdığı belirtilen Tuncel'in yaklaşık bir ay önce evlendiği öğrenildi.