Kamu bankasından önemli duyuru! Emekliye hemen ödeme verilecek! Bayram için harçlık olacak. Halkbank yaptığı bu kampanya ile birlikte hızlı kredi vereceğini açıkladı.

Kamu bankasından önemli duyuru! Emekliye hemen ödeme verilecek! Bayram için harçlık olacak. Halkbank yaptığı bu kampanya ile birlikte hızlı kredi vereceğini açıkladı. Halkbank üzerinden emekli maaşı alan veya emekli maaşını Halkbank şubelerine taşımak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalar da başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, hızlı bir şekilde sonuçlarını alabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabiliyor. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşınızı, Halkbank üzerine taşırsanız acil ihtiyacınızın olması durumunda, istediğiniz zaman bu bankadan emekli kredisi adı altında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Emekli maaşınızı, Halkbank şubelerine taşımanız durumunda sadece ihtiyaç kredisi değil, ayrıca emekli promosyon imkanlarından faydalanabilir, kredili mevduat hesabı başvurusu yaparak, 10000 TL'ye kadar kendi hesabınıza artı para olarak da ödeme alabilirsiniz. 

Halkbank kendi resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuru sonrasında Halk bank müşterisi olan vatandaşlara mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi vereceğini açıklamıştı ve bu açıklama sonrasında kredi faiz oranlarını düşürdü.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

halkbank-bedava-ucretsiz-nakit-avans-verecegini-duyurdu-acil-ihtiyaci-olan-kisiler-basvuru-yapar1

Halkbank müşterisi olan kişiler Halkbank'ın resmi internet sitesine girerek buradan internet bankacılığı şifresi oluşturabilir ve Halkbank Mobil uygulamasına girerek internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilir. Halkbank bu şekilde başvuru yapacak olan 18 ile 65 yaş arasındaki kişilere düşük faiz oranları ile 36 ay vadeli 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verirken ilk kredi taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı sunmaktadır. 

Halkbank üzerinden emekli olan vatandaşlar emekli kredisi haricinde ayrıca borç kapatma kredisi Emekli promosyonu ve bankanın sunmuş olduğu nakit avans kampanyalarına katılabiliyor. Halkbank emekli müşterileri de internet bankacılığını kullanarak tüm bankacılık işlemlerine 7gün 24saat yapabileceği gibi ayrıca emekli kredisi başvurusu onu da banka şubelerine gitmeden istedikleri zaman yapabiliyorlar. Halkbank emekli müşterileri internet bankacılığı kullanmak istiyorsa kendi hesapları üzerinden bir internet şifresi oluşturması gerekmekte.