Kamu Bankasından Emekliye Müjde! Para İhtiyacınız Varsa 10.000 TL Hesabınıza Atacak. Emekli olan kişilere son dakika haberi geldi. İşte detaylar...

Kamu Bankasından Emekliye Müjde! Para İhtiyacınız Varsa 10.000 TL Hesabınıza Atacak. Emekli olan vatandaşlar için kampanya başlatan Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanya ile birlikte hızlı bir şekilde emekli olan kişilere gelir belgesiz, sadece kimlikleriyle birlikte ödeme yapacağının kararını aldı. Ziraat Bankası Genel Müdürlük tarafından başlatılan bu kampanyada 10000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak işlem yapabilecek ve aynı gün içinde sonucunu öğrenebilir, hesabınıza parayı yaptırabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlara, herzaman öncelik tanımaktadır. 

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen 36 ay vadeli olan bu kredi kampanyasına katılabilir, düşük faiz oranlarıyla kredi kullanarak sizlerde hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Başvuru yapmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde banka şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden kampanya detaylar hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası emekliye 10.000 TL ödeme şartları belli oldu...

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar emekliye 10 bin TL destek kredisine başvuru yapmak istiyorsa Bu bankada hesabı olması ve maaş alması şarttır. Ziraat Bankası üzerinden almış olduğumuz emekli maaşı ile birlikte 10.000 TL'ye kadar destek kredisi ne başvuru yapmak istiyorsanız internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulama üzerinden istediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

ziraat-bank-1

Ziraat Bankası emekli olan vatandaşlara 10.000 TL acil destek kredisi haricinde daha önce hiç Kredi kullanmadı ise 200 bin TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi veriyor. 50.000 TL'ye kadar kullanılan kredilerde son yasa gereği 36 ay vade ile kredi kullandırırken 50.000 TL üzerindeki kredilerde 24 ay vade ile banka işlem yapmaktadır. Kullandığınız acil destek kredisi ve ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı Ziraat Bankası müşterilerine sunmaktadır.