Kamu Bankası Son Dakika Açıkladı! Maaşların 20 Katına Kadar Nakit Verilecek! Bayrama Kadar Süre Verildi. Bankalardan nakit kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada, maaşlarının 20 katına kadar kredi imkanı sağlanmaktadır.

Maaşının 20 katına kadar kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için Vakıfbank, yapmış olduğu duyuru sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli limitlerde kredi onayı verecek. Özellikle son zamanlarda ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşların ilk tercih ettiği bankaların başında gelen Vakıfbank, yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte bireysel müşterilere kredi imkanı sağlamaktadır. 

Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabilmeleri için Vakıfbank'ın kendi uygulamış olduğu politikalara uygun bir vatandaş olmanız gerekmektedir. 

20 yaşından büyük olan bireysel olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması, sigortalılık durumunun, 6 ay olması ile birlikte onay alacaklardır. Kredi puanı 1100 ve üzerinde olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 5 dakika içerisinde kredi sonuçlarını öğrenebilirler. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

kamu-ve-ozel-bankalar-tarafindan-pandemi-destegi-gibi-100000-tl-nakit-odemesi-yapilacak1-1

Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere yeni bir haber geldi. Daha önce banka maaşın 15 katına kadar ihtiyaç kredisi veriyordu. Yapılan son kampanya ile birlikte Vakıfbank acil ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin almış oldukları emekli maaşı veya çalışma maaşı üzerinden maaşını 20 katına kadar kredi verecek. Emekli olan vatandaşlar bu kredileri kullanmak istiyorlarsa emekli maaşı Vakıfbank üzerinden alması gerekiyor. Emekli maaşınız başka bankada ise başvuru yapacak olan kişiler emekli maaşı üzerinden hemen Onay alabilmeleri için maaş taşıma işlemi yapmaları gerekiyor.

Emekli maaşımızı taşımak istiyorsanız e-devlet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Maaş taşıma işlemleri sonrasında banka şubelerine giderek Kredi başvurusunda bulunabilir almış olduğunuz maaşın 20 katına kadar 36 ay vadeli Kredi kullanabilirsiniz.

Sigortalı olarak çalışan kişiler başvuru yapmak istiyorsa son iş yerinde 12 aydır sigortası yatıyor olması gerekmekte. Banka bu şartlara uygun olan ve kredi sicili düzgün olan kişilere, başvuru yapmaları durumunda hemen onay verecek.