Kamu bankaları üzerinden yapılan kredi kampanyası ile birlikte 250 bin TL'ye varan tutarda ihtiyaç kredisi kullanılabilecek. Bu krediyi almak isteyen kişiler, diğer bankadaki borçlarını da kapatabilecek ve bu halde de borç kapatma kredi olarak da faydalanabilecekler.

Kamu bankaları olarak hizmet veren Ziraat Bankası, Vakıf Bank ve de Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olan kişilere 250 bin TL'ye varan onaylı kredi kullanma imkanı vardır. Kamu bankalarının son günlerde açıkladığı kredi kampanyası ile birlikte, 250 bin TL'ye varan tutarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bireyler, diğer bankalardaki borçlarını da kapatmak istiyorlar ise bu krediyi borç kapatma kredisi olarak da kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası, Vakıf Bank ve Halkbank aracılığı ile 250 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler ise 36 aylık vade seçeneği ile işlem yapabilecekler bu şekilde de kredi kullanabileceklerdir.

Bankaların başlattığı bu kampanya düşük faiz oranları ile sunulmaktadır. Düşük faizli olarak kredi kullanmak isteyen kişiler, hızlı bir şekilde beklemeden bankalar üzerinden onay alabileceklerdir. Sigortalı olarak çalışmakta olan kişiler ve emekli olan vatandaşlar ile birlikte bankaların bireysel müşteri olan devlet memurları da bu krediye başvurularını rahatlıkla yapabilirler. 250 bin TL'ye varan tutarda kredi onayı alınması durumunda ise banka zaman geçmeden sizlere hemen sonuç vererek sonucunda da yine zaman kaybetmeden bildireceklerdir.

kamu-bankalari-son-dakika-aciklamasinda-bulundu-250-bin-tllik-kredi-kampanyasi-basladi

250 Bin TL Kredi Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kamu bankaları aracılığı ile yüksek limitli bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için birden fazla yöntem uygulanabilmektedir. Bu yöntemler arasında kredinin alınacağı banka şubelerine kimlik ve de gelir belgesi ile başvuru yapılabilmektedir.

İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, sigortalı olarak özel bir işyerinde çalışıyor ise bu durumda en az 6 ay olmak üzere, toplamda 12 aylık sigorta primlerinin yatırılmış olması gereklidir.

Emekli olan vatandaşların emekli maaşlarını bu bankalar aracılığı ile almıyor ise emekli maaşlarını bu bankalara taşımaları durumunda, taşıma sonrasında 250.000 TL için bireysel olarak kredi başvurusu yapabilirler. Bu kredi için başvuru yapıldığında zaman kaybetmeden sonu bilgisi tarafınıza iletilecektir. Bu sayede diğer bankalarda olan borçlar da hızlı bir şekilde kapatılabilecektir.