Kamu Bankaları Duyurdu! Borcu Olan veya Olmayan Farketmez 13.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! Hemen Şubelere Gidin. Kamu bankaları üzerinden hemen onay alın. İşte kampanya detayları...

Kamu Bankaları Duyurdu! Borcu Olan veya Olmayan Farketmez 13.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! Hemen Şubelere Gidin. Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank, yapmış olduğu son kampanyada 13000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden başlatılan bu kampanyada daha önce bu bankalar üzerinden nakit kredi kullanmış olan kişiler olsa bile hemen 13000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay alabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bankalar, sizlere 36 ay vadeye kadar bu kredileri banka şubelerine gitmeden gelir belgesiz olarak kullandırmaktadır. Daha önce bankalardan kredi kullanmış ve düzenli ödemiş yapmış kişiler hemen başvurusunu gerçekleştirerek, haftasonu bile hızlı bir şekilde ihtiyacını giderebilecektir.

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Ziraat Bankası 

Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası yapmış olduğu 13 bin TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapıyor. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka hesapları olması durumunda internet bankacılığını kullanarak şubelere gitmeden de hem masrafsız hem gelir belgesiz, hemde düşük faiz oranları ile kredi kullanabiliyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapacak olan kişiler ise kredi başvuru formunu doldurduktan sonra ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyorlar.

Vakıfbank 

kamu-bankalari-duyurdu-borcu-olan-veya-olmayan-farketmez-13000-tl-odeme-yapacagini-acikladi-hem1

Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler banka şubelerine kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte giderek başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Y. 13000 TL kredi onayı almak istiyorsanız, 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler için en yakın banka şubesine giderek de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Halkbank

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden başvuru yapabildiğiniz gibi diğer kamu bankası olan Halkbank üzerinden de en düşük faiz oranları ile 13000 TL nakit kredi kullanabiliyorsunuz. Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerine giderek kimliklerini ve gelir belgesini, bireysel müşteri temsilcisi, personeline verdikten sonra kredi başvurusu girişleri yapılacak ve kredi sonucuna hemen öğrenecektir. Nakit onaylı krediler için kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde hızlı birşekilde hesaplarına para yatırabilmesi ki G, banka mobil uygulamalarını kullanması gerekiyor.